gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار مجاهدین بیانیه جماعت أنصار الإسلام در ارتباط با شهادت دو مجاهد این جماعت به دست روافض و عناصر دولت اسلامی
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - مجاهدین

تمکین: جماعت أنصار الإسلام با انتشار بیانیه ای تحت عنوان «جرح الأنصار النازف: زخم التیام نیافته أنصار» در صفحه رسمی خود در توییتر به ارائه توضیحاتی در خصوص شهادت دو مجاهد این جماعت، یکی به دست روافض ایران و دیگری به دست عناصر جماعت دولت اسلامی پرداخت.

متن فارسی این بیانیه که از صفحه رسمی این جماعت در توییتر گرفته شده است به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله معز الإسلام والمسلمین، و مذل الکفرة و المرتدین، والصلاة والسلام علی إمام المجاهدین، وقائد الغر المحجلین الضحوک القتال، و علی آله و صحبه أجمعین و من سار علی نهجهم و اهتدی بهدیهم إلی یوم الدین.

الله متعال می فرماید: «إِنَّ الَّذِينَ يَكْفُرُونَ بِآيَاتِ اللّهِ وَيَقْتُلُونَ النَّبِيِّينَ بِغَيْرِ حَقٍّ وَيَقْتُلُونَ الِّذِينَ يَأْمُرُونَ بِالْقِسْطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ» سوره آل عمران
«کسانی که به آیات (دیدنی و خواندنی) خدا کفر می ورزند، و پیغمبران را به ناحق به قتل می رسانند، و کسانی از مردمان را می کشند که به عدالت و دادگری فرمان می دهند (و ایشان را به سوی خدا می خوانند)، پس آنان را به عذاب دردناکی بشارت بده.‏»

و نیز می فرماید: «وَمَن يَقْتُلْ مُؤْمِناً مُّتَعَمِّداً فَجَزَآؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِداً فِيهَا وَغَضِبَ اللّهُ عَلَيْهِ وَلَعَنَهُ وَأَعَدَّ لَهُ عَذَاباً عَظِيماً» سوره نساء
«و کسی که مؤمنی را از روی عمد بکشد ( و از ایمان او باخبر بوده و تجاوزکارانه او را به قتل برساند و چنین قتلی را حلال بداند ، کافر بشمار می آید و ) کیفر او دوزخ است و جاودانه در آنجا می ماند و خداوند بر او خشم می گیرد و او را از رحمت خود محروم می سازد و عذاب عظیمی برای وی تهیّه می بیند.‏»

اگر فردی مقابل کعبه بایستد و بر پرده کعبه چنگ زند یا الله متعال را روز عرفه و بر کوه عرفه بخواند و یا لحظه اجابت دعا در روز جمعه را درک نماید و مخلصانه از الله سبحانه ـ جل فی علاه ـ بخواهد که مرگ و کشته شدن به دست خوارج را نصیبش گرداند، گمان نمی کنم که از جاده صواب خارج شده باشد. در مسند إمام احمد از ابو امامه آمده است که وی سرهای آویزان شده ای را بر پله های مسجد دمشق دید و ابو امامه سه بار گفت کلاب النار(سگان جهنم)، کلاب النار، کلاب النار بدترین کشته شدگان زیر سقف آسمان هستند و بهترین کشته شدگان کسانی هستند که به دست آنان کشته می شوند و سپس خواند «يَوْمَ تَبْيَضُّ وُجُوهٌ وَ تَسْوَدُّ وُجُوهٌ» یعنی: (روزی که چهره هایی سپید، و چهره هایی سیاه گردد) به ابو امامه گفتم آیا این را از رسول الله صلی الله علیه وسلم شنیده ای و او جواب داد اگر بیش از دو بار یا سه بار یا چهار بار یا پنج بار یا شش بار یا هفت بار آن را نمی شنیدم، هرگز به شما چنین نمی گفتم.

همانا از بزرگترین مصیبت ها و بلایایی که امت اسلام و اهل سنت با آن امتحان شده است، مبتلا شدن به فتنه دشمن داخلی و به ویژه کسانی که بر راهی مخالف هدایت پیامبر صلی الله علیه وسلم هستند، می باشد. کسانی که میان گمراهی و عقاید باطنیه جمع نموده اند و زیانبارتر از آنها کسی که در نتیجه فساد فکر و اندیشه مبتنی بر تکفیر مسلمانان اهل سنت مخالف، حلال شمردن خون آنها را به انحراف و گمراهی خود افزوده است.

هر کس به تاریخ مراجعه کند مواردی تعجب آور و بسیار از قتل و زندانی شدن و آواره شدن و تنگ کردن عرصه بر بهترین های اهل سنت از طالبین علم و علماء و مشایخ دعوت و برگزیده های مجاهدان به دست آنان که ذکر کردیم را مشاهد خواهد نمود.

هرکس خواهان مصداق آنچه که بیان کردیم در این روزگار است پس به فتنه عظیم اهل سنت به دست روافض و خوارج سرکش در این روزها، که نزدیک است در یک سطح و مستوی قرار گیرند، نگاه نماید.

و ما اهل اسلام، در این برهه از تاریخ از یک فاجعه خارج نمی شویم مگر اینکه به دنبال آن با یکی دیگر مواجهه می شویم و آخرین فاجعه ای که با آن مواجهه شدیم ـ و آن را آخرین فاجعه در این مسیر نمی پنداریم ـ کشته شدن دو برادر بزرگوارمان که دوست و دشمن این بزرگی را از سیرتشان می داند، است. یکی کشته شدن «کاک صدیق» در زندان روافض در تهران در شرایطی است که تاکنون همچنان بر ما پوشیده مانده است. و إن شاء الله به زودی بیانیه ای را به ایشان اختصاص خواهیم داد.

و برادر دوم «شامل ابو احمد» که بیش از دو ماه پیش در موصل ربوده شد و سپس روشن گردید که در زندان جماعت بغدادی به سر برده و پس از ربوده شدن کشته شده و جسدش تا بعد از دو ماه به خانواده اش تحویل داده نشده است.

هر کس این دو حادثه و رویداد مشابه و بهانه های هر دو گروه را بررسی نماید برایش روشن می شود که اینان چه دشمنی ای علیه اهل اسلام و مسلمانان دارند و با خود حمل می کنند. در حالی که مردم همگی به سبب آنچه که اهل سنت به طور عام و در عراق به شکل خاص به آن مبتلا شده اند، در سختی و ناراحتی به سر می برند، هواداران بغدادی بدون هیچ امانی همچنان سلاح خود را متوجه برادران مجاهدمان می کنند.

و از جمله آنان، ابو احمد شامل ـ تقبله الله سبحانه ـ می باشد که از داعیان و اهل التزام از قدیم قبل از سقوط صدام حسین بوده، قبل از اینکه افسران صدام چون آفتاب پرست رنگ عوض کنند، افسرانی که هنوز گرمای تیرهایی که به سینه موحدان شلیک کـرده اند سرد نشده است و هنــوز آثار شـلاق هایی کـه بر بدن داعیـان زده انـد، محــو نشده است. افسران نظـامی ای کــه بیشترشان بعد از اینکه تحت سیطره قرار گرفتند و مقام و منصب شان را از دست دادند، توبه کردند و هنوز نیز  توبه بیشترشان نیکو نگردیده است. و بعد از تجاوز نیروهای صلیبی به عراق، این برادر به کاروان جهاد پیوست و به صف مجاهدان أنصار الإسلام در آمد و همچنان مجاهدی ثابت ـ نحسبه والله حسیبه ـ ماند که بین طلب علم و دعوت و جهاد جمع نمود. به عنوان امیر بر شرقاط تعیین گردید و سپس مسئول نظامی موصل گردید و پس از آن امیر موصل شد و عضو  دیوان شرع و قضاء بود تا بعد از عقب نشینی صوری نیروهای صلیبی از عراق.

و پس از اینکه جماعت بغدادی، جنگ از بین بردن جماعت أنصار السلام را در دستور کار قرار داد و این براساس شهادات خودشان قبل از آنکه حقیقتشان در شام روشن گردید می باشد، در ابتدای امر با هدف اینکه مسلمانان را از ریخته شدن خونشان دورنماییم، این برادر به عنوان مذاکره کننده از طرف ما تعیین گردید و پس از ناامید شدن از پاسخگویی، جماعت تصمیم گرفت که ابو احمد را از این موضوع فاصله داده و وی را حفظ نماید.

بعد از ورود جماعت بغدادی به موصل، مجاهدان جماعت أنصار الإسلام برادرانشان را نصیحت کردند که از مناطق تحت سیطره جماعت بغدادی خارج شوند چرا که آنها به شهادت واقع، شعار بوش صلیبی مبنی بر اینکه اگر همراه ما نباشید، علیه ما هستید و هیچ حرمتی برای خونتان وجود ندارد حتی اگر مسلمان موحد اهل سنت باشید، را عینیت بخشیدند.

اما او ـ تقبله الله سبحانه ـ از این امر سر باز زد و به دنبال سنگر و فرصتی می گشت تا دشمن های رافضی را از سرزمین اسلام و از ناموس مسلمانان دفع نماید، اما این قوم مخالفت کردند و عهد کردند که بر ضعف و مظلومیت مسلمانان اهل سنت مستضعف، بیافزایند.

و الله متعال را گواه می گیریم که ابو احمد علیه نیروهای صلیبی و همپیمانان مرتدشان جهاد نمود و زندانی گردید و زخمی شد و از سوی تمام حامیان صلیبی تحت پیگرد قرار داشت و مسلمانی صالح و نیکوکار  ـ نحسبه والله حسیبه ـ و اهل کمک و یاری رسانی بود؛ برآورده کردن نیازهای برادرانشان را دوست می داشت. اهل مروت و جوانمردی بود؛ دارای اخلاق و سرشت های نیکوی عرب بود. به خاطر ویژگی ها و صفاتی که با آن متمایز شده بود، أنصار بیشتر ایشان را به نمایندگی از جماعت برای دیدار با بزرگان و سران عشایر روانه می کرد. مشتاق طلب علم و معرفت بود و هم و غم بسیاری برای پیگیری مشکلات مسلمانان داشت..

اگر چه نمی توان در این بیان تمام محاسن و شایستگی های وی را ذکر کرد اما همین برای وی کافی است که ثبات و پایداری نمود و از هدایت و سنت کج نگردید و با وجود وسوسه ها و نیز تهدیدات بسیار و علی رغم نیاز شدید و تنگدستی های فروان، به سوی اهل افراط و تفریط متمایل نشد.

و اگر در قلب پیروان مقلد بغدادی و کسانی که به بهانه اصلاح به آنها می پیوندند، بزرگداشت حرمات الله و به ویژه حرمت خون، خون انسان مسلمان موحد وجود داشت قطعا این گروه را رها می کردند و از آن ابراز بیزاری نموده و آن را پیروی نکرده و همراهی آن را ادامه نمی دادند و به دلایل و بهانه هایی همچون دلایل یاری دهندگان طواغیت در پیروی و متابعت، دستاویز نمی شدند «لَا تَعْمَى الْأَبْصَارُ وَلَكِن تَعْمَى الْقُلُوبُ الَّتِي فِي الصُّدُورِ» یعنی: «اين چشمها نيستند كه كور می گردند، و بلكه اين دلهای درون سينه ها هستند كه نابينا می شوند‏». «إِذْ تَبَرَّأَ الَّذِينَ اتُّبِعُواْ مِنَ الَّذِينَ اتَّبَعُواْ وَرَأَوُاْ الْعَذَابَ وَتَقَطَّعَتْ بِهِمُ الأَسْبَابُ» یعنی: «در آن هنگام كه (رستاخيز فرا می رسد و پيروان سرگشته از رهبران گمراه كننده می خواهند كه رستگارشان سازند و) رهبران از پيروان خود بيزاری می جويند (و نسبت به آنان اظهار ناشناسی و بيگانگی می كنند) و عذاب را مشاهده می نمايند، و روابط (و پيوندهای مودّت و محبّتی كه در دنيا ميانشان بود) گسيخته می گردد (و دستشان از همه جا كوتاه می شود).‏»

به الله سوگند که برای فرد از خشم و غضب الله متعال همین کافی است که فردای قیامت، موحدان مجاهد از اهل سنت دشمن و خصیم وی باشند.

و در پایان، تعجب و شگفتی شیخ فاضل ابومحمد مقدسی ـ که از الله متعال خواهانیم وی را ثابت قدم فرماید و عاقبت ایشان را نیکو گرداند ـ را یادآور می شویم زمانی که مسلمانانی که به بغدادی بیعت ندادند ایشان را از شرایط باخبر کرده و اعلام داشتند که آنها رانده شده و تحت پبگرد هستند و امانی برای خود نمی یابند و هر کس دستگیر شود بازگشتی برای وی وجود نخواهد داشت، ایشان با تعجب گفتند چگونه چنین است و حال آنکه مردم در کشورهای کفر و تحت حکومت بسیاری از کشورهای مرتد با رنج و سختی هایی که آنان ذکر می کنند، مواجهه نیستند.

ما نیز برای شیخ ابو محمد مقدسی و هر کس که می خواهد بداند، می افزاییم جماعت بغدادی نه تنها از کشتن مسلمانان مخالف و کسانی که موافق آنچه این جماعت بر آن می رود نیستند، دست نمی کشد و کوتاه نمی آید بلکه سنت شوم غراوی، فرمانده بدنام عملیات موصل در نگه داشتن جسد مرده در پزشکی قانونی و عدم تحویل آن به خانواده اش را زنده کرده اند و همچنان بسیاری از خانواده های برادرانمان منتظر دیدن اجساد فرزندان و جگر گوشه هایشان هستند حتی اگر استخوان پوسیده ای از آنان باقی مانده باشد، به ویژه هفت برادری که در تکریت به قتل رساندند.

بار الها از برادرمان ابو احمد آنچه پیشتر فرستاده و آنچه بر آن مُرد را قبول فرما؛ و ایشان و دیگر برادران مسلمانش را از بهترین کشته شدگانی قرار بده که کشته شده اند و برای او در اهل و خانواده و شش دخترش جانشین قرار ده و صبر و پاداش و سکینه و آرامش بر آنان روزی فرما؛ و بدانند که اگر وی را نمی کشتند، عاقبت همه ما مرگ است اما چه بسیار فرق است میان این دو مُردن.

و صلی الله وسلم علی نبینا محمد و علی آله وصحبه أجمعین

جماعت أنصارالإسلام
بخش اعلام مرکزی
چهارشنبه 12 جمادی الآخر سال 1436
برابر با 1 آوریل سال

لینک دانلود بیانیه به فرمت pdf و به زبان فارسی
لینک دانلود بیانیه به فرمت pdf و به زبان عربی


منبع: توییتر رسمی جماعت أنصار الإسلام
https://twitter.com/ansar_islam4

 

HEADER  

 
# ح الهمدانی يكشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

إنا لله وإنا إليه راجعون

از الله کریم عاجزانه خواستار آنیم که این دو برادر و سایر برادرانی که به دست روافض و جماعت بغدادی کشته شده اند را در زمره ی شهدا محسوب و فردوس خود را نصیب آنان نماید..الهی آمین

از روافض انتظاری جز حقد و کینه نیست اما درد و خونِ دل ما از ظلم ها و جنایات داعش در حق برادران مجاهد و مظلومین اهل سنت است ما هنوز از هدایت آنها نا امید نیستیم امیدواریم که پروردگار هادی آنان را به مسیر حق بازگرداند..الهی آمین
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابومصعب سلفی يكشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
خداوند نابودشان کند و جمعشان را متفرق کنند.
چه بد جماعتی هستند و چه بد پیشوایانی دارند.
از خداییم و به سوی او بازگردانده میشویم.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابواسامه يكشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
الله حفظشان كرده وميكندبخواطراين كه منهجشان منهج محمدص هستاللهم النصردولةالاسلا مى فى انحاءالعالم واهدمن بغى
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابوعبیده يكشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
سلام علیکم برادر من یک مدت قبل یک مقاله خوندم از سایت وابسته با انصار السلام که توی اون روش سقوط موصل تکریت و رقه(در اختیار النصره) رو توضیح داده که چگونه دولت اضلام جواب همکاری و برادری رو با خون میده
انشاالله ترجمه ش رو میفرستم
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# جدیدکاربر جمعه, ۱۳ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم
روی لینکی که برای تویتر شیخ المقدسی حفظه الله قرار دادید کلیک می کنم، صفحه ابو محمد برقانی را میاره فکر کنم اشتباهی شده یا من اشتباه می کنم؟؟؟؟!!!!!
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
برادر عزیز لینک آدرس توئیتر اصلاح شد..جزاکم الله خیرا
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH