gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار مجاهدین «از داعی اهل غلو برحذر باشید»: رد شیخ ابو محمد مقدسی بر سخنان عدنانی
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - مجاهدین

تمکین: شیخ ابومحمد مقدسی ـ حفظه الله ـ در تعليقی بر سخنان اخیر عدنانی سخنگوی گروه دولت اسلامی و در رابطه با غلو و افراط آشکار شده در سخنان وی به بیان مواردی پرداختند.

رد شیخ ابومحمد مقدسی ـ حفظه الله ـ بر عدنانی، تحت عنوان «احذروا داعي الغلو، ناطقهم الإعلامی یبیح دماء المخالفین بعد تکفیرهم بمقدمة فاسدة» به معنی «از داعی اهل غلو برحذر باشید، سخنگوی رسانه ایشان خون مخالفان را حلال می کند پس از تکفیر آنان با یک مقدمه فاسد» منتشر شده است.

متن کامل مواردی که شیخ ابومحمد مقدسی ـ حفظه الله ـ به عنوان ردی بر سخنان اخیر سخنگوی گروه بغدادی به آن پرداختند به شرح زیر می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله والصلاة والسلام على رسول الله. وبعد . .

عدنانی در سخنان اخیر خود تحت عنوان "یا قومنا اجیبوا داعی الله" مدعی شده است که بر روی کره زمین پاره زمینی یافت نمی شود که در آن شرع الله متعال تطبیق یابد و حکم در آن تماما برای الله متعال باشد غیر از اراضی دوله. و این مقدمه ای غیر صحیح است که نتایج فاسدی بر آن برپا خواهد شد. اما چرا این مقدمه ای غیر صحیح است؟

چرا که برادرانمان در طالبان آنچه که بر آن توانایی دارند را از شرع الله متعال برپا می نمایند و همچنین غیر از آنان از اهل جهاد آنچه از توانشان بر می آید را از شرع الله برپا می نمایند. همانا از فصائل و گروه هایی همچون جبهة النصره مشاهده کردیم که بر حسب امکان این کار را انجام می دهند و زمانی که آنچه می توانند از شرع الله را برپا نمایند، چهره آن را مشوش نمی کنند همچنان که اهل غلو و افراط چنین می کنند.

اهل غلو و افراط، مخالفان خود را تکفیر می کنند و پس از این حکم تکفیر، خون و اموالشان را حلال می گردانند، آیا این حکم الله متعال است؟ و آیا این از تطبیق نمودن شریعت الله سبحانه و تعالی است؟ آیا تکفیر کردن مسلمانان بی گناه و حلال نمودن خون و اموال آنان از حکم الله است یا از حکم طاغیان و تجاوزگران؟

به الله سوگند هر کس بگوید که این از حکم الله است، بر الله دروغ بسته است و شرع الله متعال را مشوش کرده است.

این سخنگو در مقدمه فاسد خود چنین نتایج فاسدی را بنا نهاد و این سخن وی که: «توجه کن اگر توانستی وجبی یا روستایی یا شهری را از آن ـ سرزمین گروه بغدادی ـ بگیری، به زودی حکم بشر به جای حکم الله در آن جایگزین خواهد شد» نتیجه گیری ای است که بر کل تعمیم داده می شود حتی جبهة النصره و امثال آن از مجاهدانی که پیش از این به صراحت هدف خود مبنی بر برپایی دولت اسلامی را اعلام داشته اند. این تعمیم دادن بر کل، به دلیل افراط و غلو زیاد این قوم و شک آنان در اسلام تمامی افرادی که به آنها بیعت نمی دهند، می باشد.

این جدای از تکفیر تمام کسانی که با آنها مخالف هستند یا با آنها می جنگند، می باشد. به دنبال آن آنها چنین می بینند که هیچ کس غیر از آنان در دنیا مشتاق و خواهان تحکیم شریعت الله متعال نیست. پس تنها آنها خلافت و دولت اسلامی هستند و تمام افراد غیر از آنان در حکم طاغوت هستند . .

این سخن صریح وی و خواست و اصرار و بیان واضح و روشن وی است آنجا که می گوید: «اگر توانستی وجبی یا روستایی یا شهری ـ از اراضی گروه بغدادی ـ را بگیری، به زودی حکم بشر جایگزین حکم الله خواهد شد.»

این را می گوید تا به دنبال آن، نتیجه گیری نهایی را ابراز نماید و به آسانی و سهولت تمام، همه کسانی که با آنها می جنگند حتی اگر به خاطر دفع تجاوزگری آنها باشد را تکفیر نماید. به این معنی که می خواهند بر مجاهدان تجاوز نمایند و مناطق آزاد شده آنان را مصادره کنند و کسانی از آنان که به دستشان افتاد را ذبح کنند و زمانی که مجاهدان تجاوزگری و دشمنی آنان را دفع می کنند، آنها را تکفیر نمایند. «تلک إذا قسمة ضیزی» یعنی «در این صورت، این تقسیم ظالمانه و ستمگرانه‌ای است».

این سخنگو می گوید: «سپس از خودت سوال کن حکم کسی که حکم بشر را به حکم الله جایگزین می کند یا سبب این امر می شود، چیست .. بله تو به سبب این امر کفر ورزیده ای.» بدون شک وی با این سخنان عقل و شعور اتباع و پیروان خود را سبک شمرده است. وی می داند که بیشتر آنان افرادی نادان هستند که همانند چنین گمان ها و ادعاهایی بر آنان مسلط می شود. وی با این گفتار برایشان چنین ترسیم نموده است که تمامی کسانی که به هر شکلی از انواع جنگ با آنها در جنگ و مبارزه هستند، می خواهند حکم الله را به حکم بشر تغییر دهند!! بیاندیشید که با این بیان چگونه تمامی افرادی که با آنها می جنگند حال اگر حتی به خاطر دفاع از خود یا خانواده یا حریم خود یا دفع تجاوزگری و غلو آنها باشد و کسانی که برای برپایی حکم الله سعی می کنند و نه مانند آنچه که آنان مدعی حکم کردن آن هستند را در یک ردیف تکفیر قرار می دهد؛ بر پایه گمان این نیروهای افراطی تمامی این افراد برای نابودی حکم الله و برپایی حکم بشر تلاش می کنند!!!

با این گفتار خود، جماعت جبهة النصره و تمامی گروه هایی که به شکلی آشکارا و روشن برای برپایی حکم الله سعی و تلاش می کننند را در یک ردیف واحد همراه با رژیم نصیری، شیعه های رافضی، شبیحه (نیروهای لباس شخصی)، آمریکا، ائتلاف، پ.ک.ک و دیگر گروه های سکولار و علمانی قرار می دهد.

این چه ظلم و تجاوز و غلو و بهتانی است؟ اگر این راه و طریق خوارج و جسارت آنان در تکفیر مسلمانان نیست، پس چیست؟

سپس رعیت وی، با این گفتار خوشحال شده و این سخنان و خزعبلات بر آنان گسترانیده شده و مسلط می شود . . به ویژه اینکه پس از این موضوع ثابت شده در نزد وی، نتیجه گیری خطرناک پایانی را بیان می کند و آن، این سخن صریح وی است که می گوید: «پس برحذر باش  . . چرا که تو با جنگ علیه گروه دولت اسلامی در کفر افتاده ای از هر لحاظی که بدانی یا ندانی». بیاندیش که چگونه به این شکل اظهار می دارد و از هر گونه شروط و شرایطی خود را رها می سازد . . و برای پیروان خود از اهل غلو و رعیتش ریختن خون تمامی کسانی که با آنها مخالفت می کنند یا می جنگند را باز می نماید. سپس زمانی که آنها را به غلو یا بر منهج خوارج توصیف می کنی، خشمگین می شوند!!!

و اگر مانند چنین سخنانی تمثیل و نمادی از عقیده خوارج نیست، پس خوارج چه کسانی هستند؟ و اگر این حد بالای غلو و افراط نیست پس غلو چیست و رنگ و طعم آن چگونه است؟؟

افراد گروه دوله، پیش از این فتوای باز و قبل از این سخنان اظهار شده، افرادی که با آنان مخالف بودند را قتل عام می کردند. حال اکنون وضعیت چگونه خواهد شد و چه فکر می کنی پس از اینکه آنکس که وی را قهرمانی کارآزموده می بینند به این افراط و غلو فراخواند و آن را برایشان زینت دهد. همانا دروازه ای برای آنان گشوده است تا تمام مبارزان مخالف شان را به بهانه ارتداد و تکفیر قتل عام کنند. و هیچ نوع مجالی برای نوع دیگری از انواع درگیری ها که امکان دارد در میان مسلمانان روی دهد و الله متعال در کتابش و پیامبر صلی الله علیه وسلم در سنت خود آن را بیان نموده است، باقی نگذاشته است، تمامی اینها را لغو کرده و کشتار مخالفانی که با آنان می جنگنند، حتی اگر برای دفع تجاوزگریشان باشد را تحت عنوان جنگ علیه مرتدان برای آنان تفسیر کرده و برایشان می آراید.

چنان که گویی این منحرف شده از حق و سوار شده بر هوای خود، از مردم می خواهد تا زمانی که نیروهایش بر مردم هجوم آوردند راه را برایشان باز کنند و دراز بکشند و گردن خود را برای ذبح آماده کنند و از خود هیچ گونه دفاعی نشان ندهند، چرا که در غیر این صورت مرتد شده اند.

این ارهاب فکری و تکفیری بر کسی گسترانیده نشده و بر وی مسلط نمی شود مگر بر احمق ها و غافلان و ناآگاهانی که کور کورانه از وی ـ عدنانی ـ پیروی می کنند. اما بزرگوارترین عاقلان کسانی هستند که از الله متعال دینش و از رسولش صلی الله علیه وسلم تشریح و بیان آن را فرا می گیرند و امکان ندارد که مانند چنین سخنان اظهار شده ای ـ از سوی عدنانی ـ را بپذیرند و برای همین گمان می کنم که دگرگونی و غلتیدنشان آغاز گردیده است و برای همه رسوا خواهد شد. فتنه آنها که زمانی تنها علما و افراد فهیم آن را تشخیص می دادند و بر ناآگاهان و مشتاقان پوشیده بود، اکنون برای همه آشکار گردیده است. و به راستی زمان آن رسیده است که عاقلان کار ابی ولید مقدسی و امثال وی را انجام دهند.

خصوصا اینکه این تکفیر ـ صادر شده از طرف عدنانی ـ که خون مسلمانان مخالف را حلال می نماید، چیزی است که پیش از این،  این سخنگو آن را انکار نموده و آن را زشت و وقیحانه می پنداشت و حتی در خصوص آن با شیخ ابو عبدالله شامی مباهله کرد و خود این سخنگو در سخنی تحت عنوان «پس مباهله می کنیم و بر دروغگو لعنت الله می فرستیم» گفت: «پس ای مسلمانان من دعا می کنم و شما بگویید آمین... و بر دروغگو لعنت الله فرستاد: خداوندا ابوعبدالله شامی گمان می کند که ما ...» تا آنجا که می گوید: «و اینکه ما تمامی کسانی که با دوله می جنگد را چنین می پنداریم که محاربی علیه اسلام گشته و از ملت اسلام خارج شده است.

خداوندا تو را شاهد می گیرم آنچه که پیش از این ذکر کردم از آنچه که بنده ات ابوعبدالله شامی آن را بیان کرده است، دروغ و افترایی بر دوله است. و این از منهج دوله نیست و بر آن اعتقاد ندارد و قصد انجام آن را ندارد بلکه از هر کس آن را انجام می دهد ایراد می گیرد.

خداوندا هرکس که دروغگو است، لعنت تو بر او باد، و نشانه ای در آن به ما بنمایان و وی را پند و عبرتی قرار ده.» پایان سخنان عدنانی

پس در سخنان این کذاب که هر چه بافته بود پنبه شد تأمل کنید، گفت و اعلام کرد و بیان کرد آنچه پیش از این برای انکار آن مباهله کرد پس با این کار خود بر خود لعنت فرستاد.

و اگر پیروانشان فراموش کردند یا از این غافل شدند، غیر از آنان فراموش نمی کند و از آن غفلت نمی کنند . .

پس ای مقلدین بر غفلت خود کوتاهی دهید و از امثال چنین کذابی که بر الله و بر خون مسلمانان جسور شده است و بر باطل خود مباهله می کند، پیروی نکنید.
کوتاه بیاید که این آغازش و پایانش است.


والله یقول الحق و هو یهدي السبیل
أبومحمد مقدسي
رمضان 1436 هـ

 برای دیدن متن عربی این پیام اینجا کلیک نمایید.
منبع: صفحه رسمی شیخ أبو محمد مقدسی ـ حفظه الله ـ در توییتر

 

HEADER  

 
# ح الهمدانی پنجشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۴
"فتنه آنها که زمانی تنها علما و افراد فهیم آن را تشخیص می دادند و بر ناآگاهان و مشتاقان پوشیده بود، اکنون برای همه آشکار گردیده است"

وقت آن رسیده که دلدادگان احساسی به خود آیند و دست از تعصبات جاهلی بردارند
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مروان حديد پنجشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۴
ان شا الله داعش به پايان خودش نزديك است
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابوماریا پنجشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۴
الله اکبر الله اکبر الله اکبر
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابوماریا جمعه, ۰۵ تیر ۱۳۹۴
عدناني: ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ﻫﺮﮐﺲ ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻏﮕﻮ ﺍﺳﺖ، ﻟﻌﻨﺖ ﺗﻮ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺑﺎﺩ، ﻭ ﻧﺸﺎﻧﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺑﻨﻤﺎﯾﺎﻥ ﻭ
ﻭﯼ ﺭﺍ ﭘﻨﺪ ﻭ ﻋﺒﺮﺗﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻩ
براستی که خداوند دعایش را اجابت کرد و در مورد تکفیر مخالفان که با مباهله انکارش کرد خودش را رسوا کرد
الله متعال همه دعاهایش را که در مباهله اش گفته بود را اجابت کند.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلم شنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۴
خائن کذاب...

Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# روله ی مسلمانی کورد شنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۴
ان شاء الله، الله تعالی هیچوقت آن همه خون ناحق که این کلابها ریخته اند را هدر نمیدهد وان شاء الله آن خونهای پاک را سبب ازبین رفتن خلافت مزعومشان می کند
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# jawaad يكشنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۴
من در مناطق تحت سیطرۀ طالبان در افغانستان زندگی میکنم والله هیچ شریعت نیست تا حال مناطقی را که فتح کردند، هیچگونه شریعتی را برپا نکردند.
سخنان مقدسی در مورد اینکه طالبان شریعت را تطبیق میکنند کاملا بی اساس میباشد.
چندی قبل در منطقۀ ما یکی از ولسوالان طالبان مرتکب جنایت زنا شد، اما مرد پول دار بود، هیچگونه جزاء به وی داده نشد و تا حال نیز ولسوالی بر حال میباشد.
آیا همین است شریعت طالبان؟؟؟
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ﺍﺑﻮﺑﺼﯿﺮﻗﺘﺎﺩﻩ ﻣﻘﺪﺳﯽ دوشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۴
QUOTE_PREFIX jawaadQUOTE_SUF FIX
من در مناطق تحت سیطرۀ طالبان در افغانستان زندگی میکنم والله هیچ شریعت نیست تا حال مناطقی را که فتح کردند، هیچگونه شریعتی را برپا نکردند.
سخنان مقدسی در مورد اینکه طالبان شریعت را تطبیق میکنند کاملا بی اساس میباشد.
چندی قبل در منطقۀ ما یکی از ولسوالان طالبان مرتکب جنایت زنا شد، اما مرد پول دار بود، هیچگونه جزاء به وی داده نشد و تا حال نیز ولسوالی بر حال میباشد.
آیا همین است شریعت طالبان؟؟؟


سلام علیکم
سبحان الله امثال این بدبخت برای اثبات دروغهایی عدنانی مانند ارباب خونخوارشان دست به هر کار نامشروعی می زنند
مطمینی حد بر سرت در آن مناطق اجراء نشده که اینگونه حق را کتمان میکنی ومانند آب خوردن دروغ میگویی
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلم يكشنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۴
آقای جواد حاضری مثل اربابتون برای این دروغیات که بافتی مباهله کنی؟؟؟

حاضری لعنت الله بفرستی بر دروغگو؟؟؟
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابواسامه يكشنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۴
السلام عليكم نه درسخنانمان شك داريم كه مباهله كنيم ونه هم غيرازالله جل جلاله ازكسى ميترسيم حقيقت راياداورى ميكنيم شايدسبب تحقيق بيشتربعضى ازبرادرانى كه درجستجوى حقيقتدبشويم.واين راهم يقين كن كه هركس كذب وافتراببنددروزق يامت بايدجواب بدهد.اين رابدان كه ارباب الله ج هست جطورجرأت ميكنى صفتى ازصفات الله ج رابه مخلوق بدهى العياذباالله
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابواسامه يكشنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۴
قال عليه الصلاة والسلام:غيرالدج ال أخوف على أمتى من الدجال ألأئمةالمضلون.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلم يكشنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۴
الله متعال اون رو به شهیدی قبول کنه. آمین..

رحمه الله به هم قطاران صادقش پیوست . . . الله متعال بر او مبارک گرداند شهادتش را. آمین

Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلم دوشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۴
اخلاق داعشی!!! ـ قبحهم الله ـ


توییت شیخ ابو محمد مقدسی حفظه الله ..

بخوانید!!!

تهدید به قتل شیخ ابو محمد مقدسی از سوی یکی از نیروهای جنایتکار و رعیت های نادان و جاهل عدنانی و بغدادی. قبحهم الله

الله متعال نابودتان کند.


(أخلاق داعشية)
هذايكتب من الرقةهو من جماعةالدولةورعي تهاوتتحمل مسؤوليته وأبوه صاحب فتنةحتى بعض الدواعش يكرهونه
اقرأوا:

Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# سرباز امیرالمؤمنین دوشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۴
خداوند این خائن را رسوایش کند وشر این عدنانی خوارج را از سر مسلمانان بردارد ...وخداوند شیخ ابو محمد مقدسی رابرایماحفظ کند ... امین
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# سرباز امیرالمؤمنین دوشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۴
اقای جواد اگه جراءتشو داری مبا هله کن ........
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلم دوشنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۴
سبحان الله!!

اگر نگاهی به سخنان و دیدگاه های علمای و فرماندهان جهادی امت که به راستی پیشوایان عصر حاضر امت اسلام به شمار می روند .. کسانی هستند که امت را بار دیگر زنده کردند به اذن الله متعال ... تمامی سخنان و حرف هاشون در رد گروه بغدادی است. الله اکبر...

بخوانید.


Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلم سه شنبه, ۰۹ تیر ۱۳۹۴
خیلی مهمه برادران!!
ببیند حتما....

سبحان الله از جهالت این قوم..

اگه اون بار با هزار تا فریب و نیرنگ مبنی با اینکه، به مانند آنچه که آنان اعتدا کردند بر ایشان اعتدا کنید، سوزاندن معاذ کساسبه رو توجیه کردن الان با چه توجیهی غیر از شهوت قتل و تفریح و خوش گذارنی، نیروهای ـ حال اون طور که دواعش می گن ـ جاسوس و مرتد رو غرق می کنن منفجر می کنه، و به آتش می کشن!!!

هر چند الان اصل در دواعش دروغگویشون هست...


جنایتکارهای وحشی حیوان صفت...

پیامبر صلی الله علیه وآله وسلم حتی در هنگام کشتن هم امر به بهترین نوع کشتن می کنند.

شماها دچار مرضی شدید به نام شهوت قتل .. هیچ کس براتون مهم نیست ... فقط ذبح و آتش زدن و غرق کردن و به صلیب کشیدن شما رو اروم می کنه. اگه اینا وحشی گری نیست پس چیه؟؟

والله اگر خوارج عصر امام علی علیه السلام هم بودن از شما ابراز برائت می کردن.

Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابوعبیده پنجشنبه, ۱۱ تیر ۱۳۹۴
سبحان الله
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# انصــــــــــار پنجشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۴
سلام علیکم.مدیر سایت
مدت زیادی است ک لینک سایت منبر توحید و جهاد از کار افتاده و وارد سایت نمیشه...
لطفا پیگیر شوید...جزاکم الله خیرا
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# دولت اسلامی دوشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۴
فیلم حقیقت دولت اسلامی ودشمنانش رواز یوتیوب دانلود کنین همه چیز روشن خواهد شد
تا بفهمین کی متجاوز اهل غلو واهل تفرقس
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# محمد الکردی سه شنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۵
السلام علیکم.
تو مجله ماهانه دابق شیخ العدنانی درباره این حرفاشون توضیح دادن تا ابهام به وجود اومده رفع بشه . دوله اسلامی از نظر عقیده ولاء و براء و اجرای شریعت ر بلادش. دفع ابهامات و شبه ها . و اجرای قصاص از هر جماعت دیگه موفق تر بوده و این از فضل الله تعالی است . هیچوقت خلافت اسلامی بدست خیانت کارانی مثل المحیسنی و برادر گناهکارمان الجولانی به پا نخواهد شد .چون در وعده خود با الله عزو جل صادق نبوده اند .السلام علی من التبع الهدی
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابومصعب سلفی سه شنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۵
QUOTE_PREFIX محمد الکردیQUOTE_SUF FIX
السلام علیکم.
تو مجله ماهانه دابق شیخ العدنانی درباره این حرفاشون توضیح دادن تا ابهام به وجود اومده رفع بشه . دوله اسلامی از نظر عقیده ولاء و براء و اجرای شریعت ر بلادش. دفع ابهامات و شبه ها . و اجرای قصاص از هر جماعت دیگه موفق تر بوده و این از فضل الله تعالی است . هیچوقت خلافت اسلامی بدست خیانت کارانی مثل المحیسنی و برادر گناهکارمان الجولانی به پا نخواهد شد .چون در وعده خود با الله عزو جل صادق نبوده اند .السلام علی من التبع الهدی

السلام علیکم
کاری به این شخص و نظرش ندارم.شما ببینید که این نظر یک دهم اون چیزی که بغدادی جادوگر هم میگه نیست.
چه عقیده ای دارند اینا.سبحان الله.حتی فکر گفتنش هم ادمو عذاب میده.
خداوند همه ما رو به راه راست هدایت کند و لحظه ای ما رو به خودمان وا نگذارد ان شاء الله.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# جهل مصیبت است سه شنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۵
اقای عدنانی در پیام مشهورش هذا وعد الله میگه که مومون واقعی با کفار همپیمان نمیشه و هیچ گیمتنی نباید داشته باشد
این اگر با علم گقته باشد یا از روی جهل
اولین شخص که مورد طعنه قرار میگیر شخص رسول الله صل الله علیه وسلم است که با بنی خزیمه هم پیمان بود و برای دفاع از بنی خزیمه بود که به جنگ قریش امد
پس مصیبت اقای عدنانی در هردو طرف(جهل و عمد برای امت مصیبت است
ودلخوش نباشید به جهل و طعنه زدن به رسول الله صل الله علیه وسلم
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مهاجر چهارشنبه, ۱۱ فروردين ۱۳۹۵
سلام علی مسلمین الا منافقین

برادران خلافه اسلامی....
سخن گفتن برای تمکین و امثال ابومصعب خبثی عاقبتی ندارد.
یا فش می دهند یا دروغ می گویند...
یه مدت قبل جماعت منصور بلاغی برا مجاهدین دوله تو رجایی شهر حمله ور شدند.
اینان مثل گرگ هایی هستند که غیر خودشون به هیچ کس رحم نمی کنند...

دوله اسلام باقیه و تتمدد
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# حرف حق جمعه, ۱۳ فروردين ۱۳۹۵
بسم الله و الصلاة و السلام علی رسول الله و علی آله و اتباعه الی یوم الدین

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

برادرانی که دفاع می کنند از هر کدام از طرفهای درگیر در اختلافی که بین مسلمانان پیش آمده است.می دانم که این توجه شما به خاطر حب به الله و دین پاکش است اما لطفااالله را در نظر داشته باشید و تعصب را کنار بذارید و بدانید این طرفداری ها فرقی با جنگ در میدان قتال ندارد، آیا خود شما اگر در مقابل هم قرار بگیرید حاضرید علیه هم سلاح بکشید.
از این طرفداری و شهادت شما در قیامت سوال میشه، پس دلایل خودتون برای طرفداری از هر کدام از گروه ها رو برای روز قیامت در دادگاه الله آماده کنید.
علوم دینی (از جمله فهم جهاد و منهج صحیحش) از واجبات دینه، پس ببینید که دین خود را از چه کسانی می گیرید

وآخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# عدنان پنجشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
سلام
جالب هست، شما با سکولارها و ارتش ازادی ها متحد شده اید، فکر کردید ، این سکولارها بعد از پیروزی بر بشار حکومت اسلامی برپا می کنند؟ به خدا قسم اولین کسانی که با شما به بهانه دموکراسی می جنگند همین ها خواهند بود، آن هایی که با کفار پیمان بستند و سلاح گرفتند و علیه دولت اسلام بکار بردند، آن هایی که سرباز دولت بودند، پول بیت المال را گرفتند و بعد غرق در قدرت خواهی شدند و خیانت کردند و باعث اختلاف بین مجاهدان شدند. خدا از خون های ریخته شده مجاهدان از شما خواهد پرسید. شماهایی که با سکولارها متحد شده اید.
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH