gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی كتب فرق و مذاهب طرح جهانی برای نشر تشیع اهمیت و راههای مقابله با آن
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

کتب - فرق و مذاهب

نام کتاب: طرح جهانی برای نشر تشیع؛ اهمیت و راههای مقابله با آن                                    

مؤلف: محمد بن زید المهاجر
مترجم: علی مطهری

[Image]

از مقدمه کتاب: چند سالی بیشتر نیست که دشمنان اسلام حمله­ جدید خود را جهت اشغال و به زانو درآوردن مجدد جهان اسلام با برنامه­ریزی یهود و همراهی رافضیان آغاز کرده­ اند تا پیمانی نفرت­انگیز و کینه­ توزانه که سعی در دست درازی بر ریشه و عقاید امت مسلمان را دارد، تشکیل دهند. بنابراین سرزمین دجله و فرات و افغانستان ایستگاه اول آنان در این هجوم خانمان برانداز بود.

افراد تلاش­گری که پیگیر احوال و اوضاع امت اسلامی هستند نسبت به این پیمان مهم و اینکه مورد غفلت واقع شود، هشدار دادند و همزمان به رسوا کردن و برملا نمودن آن و بیان خطراتش برای کل منطقه همّت گماشتند.

دوره­ گذار کنونی از عمر امت اسلامی با نشانه­ هایی از جمله ظهور رافضیان به عنوان نیرویی تأثیرگذار در مسیر اتفاقاتی که ایران آن را بازیگردانی میکند، شناخته می­شود. برخی جماعتها و گروه­های فکری که اهل سنّت به حساب می­ آیند نیز افکاری را مطرح می­کنند که خلاصه­ آن گمراه کردن امّت و ایجاد بهانه­ اشغال و فراهم آوردن اسباب سقوط در آغوش بیگانگان است.

از آثار این پیمان شوم گسترش رافضی­گری است که امروز شاهد آن هستیم، گسترشی با حمایت غرب صلیبی و ارباب یهودیشان؛ تا در ازای سکوت تام و تمام حاکمان منطقه و عده­ زیادی که باید عالمانشان باشند، منطقه را به نابودی بکشاند. این مسئله ما را بر آن داشت تا درباره­ این نقشه­ پلید که محو دین الله متعال و جایگزینی دین تشیع را بعنوان بدلی از اسلام نشانه گرفته، صحبت کنیم.

مجریان این نقشه گمان می­کردند اجرای طرحشان هرگز دشوار نخواهد بود، بخصوص پس از تسلط و تمکینی که در عراق پیدا کردند، غافل از اینکه حقیقت بزرگ وجودی و شرعی دین الله این است که این دین باقی می­ماند و این رافضیان و هم­قطارانشان هستند که محو و نابود خواهند شد.

مجاهدان امّت و داعیان حق، زن و مرد مؤمن و در رأسشان علمای ربّانی که آشکارکننده­ حق و امر کننده به کار نیکو و نهی کننده از کار زشت هستند هرگز آنها را به حال خود وانمی­ گذارند تا در گمراهیشان بمانند و خوابهای آشفته­ خود را که از جهل به حقیقت این دین و پیروانش سرچشمه گرفته محقق سازند.

این یک فراموشی تاریخی و مزمن است که آنان نسبت به امّتی دارند که پر است از بزرگان و بزرگواران افتخارآمیز و مملو است از فداکاری و پهلوانی.


الله جلّ جلاله می فرماید:

[يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ] الصف8.

(مي‌خواهند نور  خدا را با دهانهايشان خاموش گردانند ولي خدا نور خود را كامل مي‌گرداند، هرچند كه كافران دوست نداشته باشند).

در این کتاب که از الله متعال می خواهم آن را نافع گرداند، تنها یکی از بزرگترین توطئه هایی که ضد مسلمانان در نظر گرفته شده مورد بحث قرار گرفته است. توطئه ای که در ضمن آن نقشه صهیوصلیبی با هدف نشر تشیع در جهان اسلام و جایگزینی آن بجای دین حقیقی که در شکل و منهج و راه و روش اهل سنّت و جماعت نمود یافته، قرار دارد.

 

HEADER  

 
# سیروان دوشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
دشمن اسلام و مسلمین شماها هستید که هنوز خودتان هم نمی دانید چی می خواهید و هنوز نمی دانید درچه قرنی زندگی می کنید و از تجزیه و تحلیل ناچیز ترین مسائل اسلامی و انسانی عاجز هستید .
دلتان را خوش کرده اید که بر علیه فلان مذهب و فلان فرقه یاوه سرایی می کنید و همدیگر را به مسلخ می فرستید .
شرم کنید ، هیچ کدام از شما شعور این را نداشته و ندارید که به اندازه ی دولت شیعه مذهب ایران برای شهروندان خود امنیت و رفاه ( اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف ) را به ارمغان بیاورید .
برید بمیرید و مسلمین را از شر خود خلاص کنید برایتان بهتر است .
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH