gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی مقالات فرق و مذاهب چرا به آنها خوارج می گوئیم؟
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

مقالات - فرق و مذاهب

بسم الله الرحمن الرحیم

إنَّ الحمد لله نحمده ونستعينه ونستغفره، ونعوذ بالله من شرور أنفسنا ومن سيئات أعمالنا، من يهده الله فلا مضلَّ له، ومن يضلل فلا هادي له، وأشهد أن لا إله إلا الله وحده لا شريك له، وأشهد أنَّ محمَّدًا عبده ورسوله صلى الله عليه وآله وسلم شهادةً ندَّخرها ليوم لقائه يوم لا ينفع مالٌ ولا بنون إلا من أتى الله بقلب سليم، أمَّا بعد ..

سلام و درود خداوند بر همه‌ی برادران، از الله متعال و با استعانت از نام‌های نیکویش و صفات والایش خواهانم همچنان که ما را با هم در این مسجد گردآورده در بهشت برین نیز گردآورد ... بگویید: آمین

بارالها ما را در بهشت برین با هم جمع بگردان. بارالها ما را با انبیا، صدیقین و شهداء جمع گردان، پروردگارا ای خالق کائنات از اجر مجاهدین در جبهه ها محروم‌مان مگردان، پروردگارا ای بزرگوارِ کریم ما را از یاری دهندگان جهادِ در راهت قرارده.

صحبت من ای برادران در این سخنرانی مهم و در این لحظاتِ سخت، درباره‌ی خطرناک‌ترین موضوع در عرصه جهادِ شام است که می‌توان گفت خطرناک ترین آنها در کل دورانهای امت اسلامی و جبهه های جهاد است که مسلمانان با آن روبرو شده‌اند. سخن من در مورد گروهی است که جماعت دولت اسلامی خوانده می‌شود و هچنین بحث و جدل طولانی و اختلاف پرتنشی که ناشی از این رخداد است.

افراد زیادی می‌پرسند چرا ما با گروه دولت اسلامی مخالفت می‌کنیم؟ درحالی که ما هم می‌خواهیم معبودی جز الله پرستیده نشود و ما نیز خواهان خلافتیم، مگر آنها اعلام خلافت نکرده‌اند؟! پس چرا با آنان مخالفیم؟! به همین خاطر مردم می‌پرسند چرا با آنان مصالحه نمی‌کنیم و با هم با دشمنان خدا نمی جنگیم؟ می‌پرسند چرا آنان را خوارج می‌خوانیم درحالی که اطلاق کلمه‌ی خوارج بر کسی یا گروهی در اسلام چیز کمی نیست؟

برادران، امیدوارم امروز به این سوالات پاسخ دهم و امید است که صدای ما از این سرزمین به برادرانمان در سرتاسر جهان برسد. برادران توصیف فردی مسلمان به یکی از اوصاف دین خدا نباید از روی خصومت و اختلاف باشد. اوصاف شرعی مثلاً اطلاق وصف کافر، مرتد، شبیحه (مزدوران بشار اسد) و خوراج برکسی (و هر صفت از قبیل این اوصاف) کلمات بزرگی در دین الله متعال هستند.

بر فرد مسلمان واجب است که وارد این مباحث نشود و آنرا برای علماء واگذارد زیرا خداوند این گونه امور را بر دوش آنان گذاشته است که در غیر این صورت هر کس که وارد این مباحث شود بدون شک در برابر الله متعال باید پاسخ‌گو باشد، به همین خاطر است که پیامبر صلی الله علیه و سلم می‌فرماید"من قال لأخيه يا كافر فقد باء بها أحدهما عند الله سبحانه وتعالى: هر کس به برادر (مسلمانش) بگوید کافر قطعاً این صفت و حکم در نزد الله متعال دامن‌گیر یکی از آنان می‌شود" پس قضیه بسیار خطرناکی می‌باشد. هرگاه من نزد فردی بروم و به او بگویم فلانی تو کافر هستی، پس قضیه بدون شک از دو حالت خارج نیست:
* یا طرف نزد الله کافر بوده
* یا کفر به خودم باز می‌گردد ...
از الله متعال سلامت و عافیت مسالت دارم.

به همین خاطر است که پیامبرصلی الله علیه و سلم می‌فرماید: "هر مسلمانی که به مسلمان دیگری بگوید: ای کافر، اگر طرف مقابلش کافر نبود این توصیف به خود او برمی گردد."

برادران ما در اين مسجد پاک و مبارک و این روز بزرگ و با این موضع و منش صحیح و بی‌آلایش ایستاده‌ایم تا كلمه خوارج را که پیامبر صلی الله علیه و سلم فرموده اند مورد بررسی قرار دهیم و نیز بنگریم که آیا این کلمه و حکم بر جماعت دولت اسلامی صدق می‌کند؟ که اگر صدق پیدا کرد آنان را خوارج می نامیم و در غیر اینصورت از به کار بردن این لفظ و حکم برای کسانی که در دایره ی این حکم قرار نمی گیرند به خدا پناه می بریم، پس ما چیزی جز آنچه که خدا و رسولش گفته‌اند، نمی‌گوییم.

برادران لفظ و اصطلاح خوارج عبارتی تازه‌ و نو نیست. اولین کسی که این کلمه ‌را بر زبان آورد چه کسی بود ؟! بله، اولین کسی که این اصطلاح را به کار برد پیامبر خدا صلی الله علیه و سلم بود؛ همان گونه در روایتی که جابر –رضی الله عنه- از پیامبرصلی الله علیه و سلم نقل می‌کند که پیامبرصلی الله علیه و سلم می‌فرمایند "الخوارج كلاب النار"
خوارج سگان آتش اند و آنرا سه بار تکرار کردند: خوارج سگان آتش اند.. خوارج سگان آتش اند.. خوارج سگان آتش اند.. سپس فرمودند "هم شرار الخلق عند الله" آنان بدترین خلق نزد الله متعال می‌باشند و در روایتی دیگر هم آمده است "أولئك لهم النار؛ جزاء و پاداش آنان آتش است".

اکنون بیاید با هم صفاتی را که رسول خدا صلی الله علیه و سلم برای خوارج  برشمرده‌اند بررسی کنیم...

(برای مطالعه ی کامل مقاله ی شیخ عبدالله محیسنی می توانید فایل ورد یا پی دی اف آن را در همین صفحه دانلود نمائید)

 

HEADER  

 
# ابن مسعود جمعه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۵
شما که اینقدر نسبت به ترجمه پیامهای محیسنی حریصید چرا هیچ اشاره ای به این پیام حیسنی با عنوان((اين هم العلماء الشيخ عبد الله المحيسني )) که تقریبا یک دو ماه پیش منتشر شد نکردید؟!!!!نکنه توهین به علما بوده!!!!که توش خطاب به علما میگه چرا نمیاید به ساحات جهاد چرا نمیاید به مناطق آزاد شده ... عامل تمامی کند رویها و تندرویها و.... و ... و ... شمایید.آره خوب هرکس بگه علما بالا چشتون ابروه باید بایکوت شه.علما معصومن!!!
اینم لینکش که متهم به افترا و دروغ نشیم:
https://www.youtube.com/watch?v=76wQ95LafTU
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# kataki جمعه, ۰۶ فروردين ۱۳۹۵
الله اکبر خدا شیخ محیسنی را برای همه ی مردم ومجاهدین سوریه حفظ کنه . الحمدالله رزمندگان سوریه مناطق زیادی را در شمال حلب از دست این خوارج آزاد کردن و عملیات همچنان هم ادامه داره
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابو مصعب دوشنبه, ۰۹ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم.
به کسانی که دولت اسلامی ومنهجش رو رو نمیشناسن و نمیدونن ،یاشاید بخاطر تعصب کورکورانه شون نسبت به بعضی از جماعات نمیخوان هم بدونن که دلیل تکفیر کردن عده ای از جماعات توسط دولت اسلامی چیه و مرتب هم به این گوشه وکنار میپرن که شبهه ای بر علیهش پیدا کنن تا اونو مثل طبل تو اون مجلس و این مجلس بکوبن کار ندارم،و میدونم که این کتاب برای اونا ارزش زیادی خواهد داشت،مواجه شدن با این گونه افراد زیاد ناراحتم نمیکنه چون اونا امروز این ورین وفردا اون وری،سخن من با اون کساییه که دولت اسلامی رو از بداﺀ پیدایشش شناخته وارزش علمی این کتاب رو فهمیدن،شما رو به خدا قسم میدم این کتاب نوشته یه عالم دینیه.
ای کسی که ملاکت کتاب وسنت است ومردم رو با حق قیاس میکنی،با تو حرف میزنم ،با کسی حرف نمیزنم که خط قرمزش جماعت فلان وفلان است وهر کاری که اونا کردن و میکنن رو حق میدونه،چون معتقده که زمانی این کارو اون کارو کردن ودیگه از عشره مبشره هستن،تو رو به خدا این کتاب که در راستای ثابت کردن خارجی بودن دولت ولاﺀ وبراﺀ نوشته شده احتیاج به رد داره?!
مدیریت محترم سایت بنده یکی از کاربران این سایت هستم ،از شما خواستارم که سابقه و درجه علمی سایت رو که با آپلود کردن این گونه کتابها ویا نقل اخبارکذب ودروغ از کفار بر علیه دولت اسلامی مثل: ( تصرف تدمر توسط نظام) و غیره… وامثال این گونه خبرها خودداری فرمایید،چنانچه مصدر موثقی در ارائه اخبار ندارید آن را ارائه ندهید( فلیقل خیرا او لیصمت)که خدایی نکرده یاری دادن کفار و از این قبیل نباشد،و مورد نیاز هم نیست که برای محکوم کردن دولت اسلامی به هر گوشه وکناری چنگ بزنید،تا اینکه به جایی برسد که صدای حشرات وپرندگان را به کتاب تبدیل کرده ودر سایت بگذارید
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت دوشنبه, ۰۹ فروردين ۱۳۹۵
و علیکم السلام و رحمه الله و برکاته

برادران عزیز و کاربران گرامی سایت:

نیازی به قلم فرسایی و اطاله ی کلام برای رد سخنان برادر ابومصعب نیست؛ شیخ محیسنی به عنوان عالمی که خود شخصاً سالها در میدان و معرکه ی شام هستند و از نزدیک شاهد رفتار و کردار جماعت دوله هم بوده اند با ادله از قرآن و سنت و سخنان سلف و تطبیق آنها با رفتار دوله که همه به آن معترف هستند دلیل خوارج نامیدن جماعت دوله را ثابت کرده اند و توصیه ما به کاربران عزیز این است که حتماً این کتاب را مطالعه و منصفانه در مورد آن بیندیشند ضمن اینکه باید دانست توصیف شیخ محیسنی به حشره و پرنده توسط آقای ابومصعب خود از سلوک خوارج است و دلیلی دیگر بر خوارج نامیدن دوله و طرفداران منهج فکری این گروه
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابو مصعب شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم.
مدیریت محترم سایت،بنده قصد ندارم بیش از حد به این موضوع بپردازم،زیرا پرداختن بیش از حد به موضوعی باعث مهم شدن آن موضوع خواهد شد.
لکن بنده از برخورد شما نسبت به مکتوباتم تعجب کردم و فکر نمیکردم که شما با منتقد به این شیوه رفتار کنید.
مدیریت محترم،زمانی که الله تعالی قرآن را نازل فرمودند،کسانی بودند وهستند که با آن مخالفت کرده و میکنند،در صورتی که هیچ باطلی در آن راه ندارد، حال چه برسد به کتابی مثل این کتاب که بنسبت شناخت بنده از دولت اسلامی و مقایسه کردن مطالب نوشته شده در کتاب با واقعی که در آن به سر میبرم و شاهد آن هستم، سر تا پا دروغ و افترا می باشد،برای شما نیز لازم است زمانی که مطلبی و یا کتابی را در سایت میگذارید توقع انتقاد طرف مخالف را داشته باشید، زیرا انتقاد در این گونه موارد وارد میباشد و (کل حزب بما لدیهم فرحون) .
همین طور که قبلا نیز عرض کردم این کتاب میتواند برای افراد زیادی جالب بوده و از آن استفاده کنند، وبنده نیز توصیه مطالعه نکردن کتاب را نکرده و حتی اگر هم کرده باشم نمیتوانم جلوی مطالعه کتاب را بگیرم، زیرا یقینا افراد زیادی کتاب را خواهند خواند،که در بعضی تاثیر مثبت و در دیگری تاثیر عکس خواهد گذاشت
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مهمان شنبه, ۱۴ فروردين ۱۳۹۵
با سلام
این که شیخ گفته مسلمانان را به بهانه مرتد بودن می کشند یا ما را تکفیر میکنند در حالیکه نماز می خوانیم و روزه میگیریم، خیلی از سربازان بشار اسد هم نماز می خوانند و روزه می گیرند و مسلمان هستند به ادعای خودشان اما شما آنها را می کشید پس شما هم خوارجید. خود شما هم خیلی وقت پیش توسط شیخ بن باز و .... به خوارج بودن متهم شده اید اما مگر این حرفها در واقیت تاثیر دارد؟ این سخنان شیخ محیسنی در میان عده ای بی سواد گفته شده که تعریفشان از خوارج کسی است که از خارج سوریه برای جنگ آمده باشند همانطور که یکی از اسرا می گوید.
چرا زمانی که خود شما در عراق سربازانی که اهل نماز و روزه بودند را می کشتید خارجی نبودید. این خیانت در حق دین نیست ؟
مگر کسانی که در ارتش آزاد هستند اهل نماز نیستند و یا خودشان نمی گویند که مسلمانند، پس چرا شما آنها را تکفیر می کنید؟
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت يكشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

الحمدلله برای نعمت عقل و تفکر

برادر مهمان قیاس شما مع الفارق است

آیا شما مسلمانان عادی و یا مجاهدانی که برای دفاع از عِرض و ارض مسلمین جلای وطن کرده و از متعلقات دنیایی خود بریده اند را با سربازان بشار یا سربازان عراقی مقایسه می کنید؟ حاشا و کلا که چنین باشد
مگر نمی دانید که جنود طواغیت که برای نابودی مسلمانان دست به سلاح ببرند و مسلمانان را قتل عام نمایند و شریعت پروردگار را تعطیل کنند به اجماع علما و با صدها دلیل از قرآن و سنت کافر حربی هستند و قتال و جهاد با آنها واجب عینی است؟ همفکران شما هم مانند شما فکر می کنند و سربازان بشار را با مجاهدان صادق و مسلمانان عادی مقایسه می کنند و حتی بدتر از سربازان بشار می دانند و به همین دلیل است که کشتن آنها را مباح کرده اند.

ضمنا باید این ادعای خود را که ما ارتش آزاد را تکفیر می کنیم در درگاه قادر متعال ثابت کنید.. یک جمله از سایت تمکین بیابید که ما اعضای ارتش آزاد سوریه را تکفیر کرده باشیم!!
شما هم مانند بسیاری دیگر بهتان و انگ چسباندن به دیگران را چه آسان انجام می دهید که مخاطبان شیخ محیسنی را عده ای بی سواد توصیف می کنید (اعْدِلُوا هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَىٰ)

اگر مقصود شیخ محیسنی یا طرفدارانش از خارجی بودن طبق آنچه که شما می گوئید کسانی باشند که خارج از سوریه آمده اند در این صورت خود شیخ محیسنی باید اولین خوارج باشد چون خود ایشان هم سوری نیستند اما حاشا که چنین باشد کمی تفکر کنید و تعصب را کنار بگذارید برادر عزیز
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# جهادالعالمی يكشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۵
مدیر سایت بله ماها مجاهدان صادقی که شماها ان را مجاهد می خوانید با سربازان بشار مقایسه میکنیم اما نه همشون صدبار تو سخنان همه امرا و عقیده دوله روشن شده ایا شما کسی که با امریکاهمکاری کنه مسلمان میخوانی مانند شمال حلب که از ترکیه وارد مناطق دوله میشن با بمباران هم زمان امریکا شما جیش اسلام که میگن دمکراسی میخوایم را مسلمان میدانی وووووو اخه خدا عقل داده !!!!!!!!
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت يكشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۵
قبل از هر چیز سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سخنان امرا و عقاید دوله را هم شنیدیم و هم دیدیم!!
آیا سخنگوی رسمی دوله اعلام نکرد که تمام فصائل را درهم می شکنیم و مناطق محرره را دوباره آزاد می کنیم؟
آیا ایشان استثنایی قائل شد؟ در عمل هم استثنایی نیست!(-یا با ما، یا علیه ما- این طرز تفکر دوله است) حمله به جبهه النصره و تصرف مقراتشان و کشتن مجاهدانشان را چگونه توجیه می کنید؟ آیا اصدار اخیر دوله را ندیدید که چگونه پرچم تمامی فصائل از احرام الشام و جبهه النصره و جیش الحر و جیش الاسلام و ... را پشت پرچم آمریکا قرار داده و چنین القا می کرد که همگی جنود آمریکا هستند؟
افتضاحی که دوله در عراق و سوریه به بار آورده بسیار بزرگتر از آن چیزی است که توسط سخنان شما پوشش بیابد کمی چشمانتان را باز کنید و عاقلانه بیاندیشید
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# يكشنبه, ۱۵ فروردين ۱۳۹۵
با سلام و احترام خدمت جهاد العالمی

خواهشا در هر موضوعی دخالت نکن با تشکر

و السلام علیکم و رحمه الله
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلمان سه شنبه, ۱۷ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم
ایا واقعا برادران همین شیخ محیسنی که از عربستان تامین میشود ایا در لیست سیاه یا همان تروریست امریکا وعربستان قرار گرفته است که اگر حکومت به دست چنین اشخاصی بیفتد حکم الله را اجرا کنند. اگر قرار بر خارجی بودن باشه اولین مجاهدان در این عصر مانند شیخ اسامه قائد خطاب...رحمهم الله در نظر علمای بزرگی مانند ابن باز و شیخ عثیمین...رحمهمالله که محیسنی در حد طلبه انها هم نیست خوارج بودند اما برادران ملاک ما قران وسنت است نه رای افراد. اگر قرار بر مسلمان کشتن باشه جنگهای اول اسلام بین اصحاب.خونهای صحابه ریخته نشده. ایا شما وگروههای همکارتون که مستقیم از طرف کفرههای جهانی همکاری و پشتیبانی میشند دستهایتان به مجاهدان ومهاجران الوده نشده
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلمان يكشنبه, ۲۲ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم
اگر کتاب رو کامل بخونید هشت یا نه وجه ان بحث از اینه که تمام امت یا یک دهم امت به خلافت ابوبکر بغدادی بیعت نداده اند ایا به نظر شما تا مدخلی و اخوانی و... در این امت باشند به یک نفر جهادی ضد تواغیت به عنوان خلیفه بیعت خواهند داد.در حالی که چند درصد از این امت جزو طایفه منصوره هستند . علمای جهادی که ایشان ازانها نام میبرد در این امت مختصر ازاین چند نفر نیستند
اگر همین علما به شیخنا بیعت میدادند همین اقای محیسنی اولین نفر بودند که اتهام خوارج به انها میزدند چون طواغیتی مانند عربستان وترکیه از نوکرانشان قبول نمیکردند
ایشان یک کتاب بر علیه مسلمانان مینویسد اما یک مقاله بر علیه ال سلول که ثابت کند انها طاغوت هستند نمینویسد.
افلا تعقلون
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
السلام علیکم ورحمت الله و برکاته برادر مسلمان
درجواب شما باید بگویم که اگرحرف شما درست باشد که اول به محیسنی گفته باشن خوارج یک یا دوعالم به گفته شما گفته اند اما در مورد دوله امام امت وعلما اجماع در خوارج بودن آنها دارند که این فرق بسیارزیادی است
فقط باید بدانید که دوله به افراد خود نیز زمانی که انتقاد میکنند رحم نمیکند وهمگی بانیرنگ خارج میشوند ونمیتوانند بگویند آزادانه خارج میشوند.درمیان ما وجود دارند افرادی که از دوله خارج شده اند
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مهاجر شنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۵
:lol:
اجماع!هههههه
امام امت ههههه
کدوم اجماع!
میشه بگید اسم علمایی که اجماع کردن و جمع شدند!
برو بابا آدم حالش بهم می خوره از این سواد شما!

خوبه به ما هم میگید احداث!

چن روز پیش چند تا النصره ای رو دس
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
السلام علیکم ورحمت الله و برکاته برادر جهاد عالمی
اما درجواب شما میخواهم بدانم که موضع دوله هم اکنون با بشار وامریکا واسراییل چگونه است؟دریغا ازجنگ بادشمن اصلی اسلام یعنی یهود.فقط تکفیرمسلمان شده فکروذکرشان .کفار را رها کرده اند وبه جان مسلمانان افتاده اند. این است صفت خوارج،انگار کفار صلیبی ویهودی وروافض تمام شده اند،دولت اسلامی شما خود را دولت اسلامی تمام دنیا مینامد اما یک جنگ بایهود انجام نمیدهد بسیارجالب است،هر روز اعلام میکند فلان جبهه مسلمان را سربریده است وجنگ کرده است
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# جهادالعالمی دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
وعلیکم سلام دوست گرامی بن عمر عقیده دوله هیچ وقت تغییر نکرده ونخواهد کرد دوله همه حکام عرب وعجم را تکفیر میکند وهیچ فرقی بین انها نمی زاره ولی فکر کنم شما هیچ اعلام دوله را نمی بینید اخه برادر مسلمان روزانه دهاعملیات انجام میدن مثلا دیروز در روستای بشیر دها تن از روافض به درک واصل شدن اینو خود روافض هم اعلان کردن یا در سوریه دوله بر علیه بشار در جبهه های مختلفی می جنگه در دیر زور حمص دمشق رقه حلب ووووو وهزاران تن از انها را به درک واصل کرده ودرمصر خودتون می بینید که هیچ روزی را نمی بینیدکه دوله در انجاعملیات انجامنده برادر یکم انصاف داشته باشید من بخدا نه مجاهد دوله هستم نه سخنگو بلکه تا چند مدت پیش مبایع القاعده بودم در ضمن روزهای اینده برای همه روشن مشه که جیش حر وگروهای اسلامی که به قول بعضی ها مجاهدن چه طور از طرف شیوخ القاعده وغیره تکفیر میشن از کسی پنهان نیست این روزها در شمال حلب و قلمون شرقی دوستی با بشار وامریکا وترکیه علیه مسلمانان راعی وروستاهای حلب
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

برادر عزیز قسمت های زیادی از کامنت شما پاسخ داده شده، در اینکه جماعت دوله در رقه و دیرالزور با رژیم بشار می جنگه شکی نیست ولی مگه قراره نجنگه؟!! اگه نجنگه که همین رژیم بشار دو روزه از سوریه بیرونشون می کنند.. پس برای بقای خودش باید بجنگه.. در عراق هم همینطوره..
صحبت ما بر سر جنگ جماعت دوله با مسلمانان است، با مبارزان و مجاهدان سوری که هر روزه می بینیم چندین نفر از مسلمانان یا مبارزانی که خودشون با بشار به عنوان طاغوت اول شام می جنگند رو سر می بره!.. چه بسیار مجاهدان و مبارزانی که خار چشم بشار و رژیم ایران بودند و اونها برای از میان برداشتنشون عاجز مونده بودند اما به دست عناصر بغدادی کشته شدند، ذبح شدند و رژیم بشار هم نفس راحتی کشید!!
صحبت ما سر انشقاقی هست که بعد از اون اعلام خلافت کذایی بر سر صفوف جهاد آوردند!

برادر عزیز چرا کمی فکر نمی کنید؟؟!! هیچ می دونید قبل از اعلام جنگ دوله با فصائل سوریه نیروهای پ.ک.ک فقط در قامشلی موضع دفاعی داشتند و نیروهای بشار هم فقط برخی محله های دمشق را در کنترل داشتند؟؟ حالا برو و در نقشه ببین وسعت قلمرو پ.ک.ک و رژیم بشار چقدر شده؟ و از حالت صرفاً دفاعی به مهاجم مبدل شدند!!
..
برو ببین در عراق به بهانه مبارزه با دوله چه ها که بر سر مسلمانان نمی آرند؟ از وضع مسلمانان فلوجه خبر دارید؟ چرا خلافت اسلامی!! فکری به حال کسانی که از شدت گرسنگی سم می خورند و خودشونو می کشند نمی کنه؟!!
چرا جلو حشد شعبی رو که جوانان اهل سنت رو زنده زنده آتش می زنه رو نمی گیره؟!! مگه خلافت اسلامی نیست؟!!
اونجا که دیگه جبهه النصره و جیش الحر و دیگر مرتدان!!! حضور ندارند.. هیچ می دونید که دوله در عراق وقتی جایی رو تصرف می کنه اولین کاری که می کنه چیه؟ سلاح های مردم رو ازشون می گیره چون واهمه داره و ترس داره که از شدت ظلمشون علیه شون شورش کنند!!..
در نتیجه مردم دست خالی می مونند و بعد هم که روافض حمله کردند دوله خودش عقب نشینی می کنه و مردم دست خالی می مونند و ظالمان حشد شعبی.. اونوقت انتقام کارهایی رو که دوله کرده از مردم بیچاره می گیرند و دوله هم فقط مشغول تکفیر این جماعت و اون جماعته
هیچ می دونید که جماعت دوله در جاهایی که تسلط داره حتی مانع خروج مردم از شهر می شه؟؟ اگه کسی بخواد مثلا از موصل خارج بشه باید وثیقه بزاره تا مجبور بشه برگرده!!

چرا نمی تونید بفهمید که الان که دنیا علیه مسلمانان شام تحالف کردند اولویت اول جنگ با اونها و بیرون کردن اشغالگرهاست نه تکفیر جماعت های مبارز؟؟؟ بعد که اشغالگر رو بیرون انداختیم اونوقت می تونیم مشکلات درونی رو حل کنیم؟ سبحان الله یعنی این مسئله فهمیدنش اینقدر سخته؟!!!

جماعت دوله هر جا پا می زاره اول میره سراغ مجاهدان اونجا که نابودشون کنه اون از عراق که تمامی فصائل جهادی رو تصفیه کردند اون از سوریه اون از افغانستان، اون از لیبی و یا سایر کشورها

گفته بودید ما به جیش الحر می گیم مجاهد اما اشتباه می کنید هر چند که کتیبه های مختلف جیش الحر تفاوت های زیادی با هم دارند اما ما تنها کسانی رو مجاهد می نامیم که منهج صحیحی داشته باشند مانند جبهه النصره، انصارالاسلام، جندالاقصی، اجناد الشام و دیگران.. باقی گروه ها رو مبارز می نامیم و تا هنگامی که با بشار و روسیه و ایران می جنگند و آزارشون به مسلمانان و دین نرسیده مورد حمایت ما هستند و مطمئن باش اگه هر گروه دیگه ای بخواد برای دین و اسلام و شریعت و مسلمانان مشکل ساز بشه مورد انتقاد ما خواهد بود چه دوله باشه چه جبهه النصره باشه و یا جیش الحر
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته مدیریت محترم
بارک الله فیک،جواب عالی دادین برای کسی که تعقل دارد،وامیدوارم برادر جهادعالمی ومسلمان جواب این سوالات را بدهند،برادرگرام ی جهادعالمی ومسلمان فقط به خاطر رضای الله تعصب را ازخودتان دورکنید،به الله قسم بنده جزو طرفداران سرسخت دوله بودم وقراربود وارد دوله شوم ولی به خاطر حرف علما صبرکردم،اما ورود بنده ازطریق دوله برای ورود به جبهه النصره بود،اول کاردوله همراه مجاهدان بودند ودر دل واذهان مردم دوس داشتنی بودند،ولی بعدازتکفیر وخارج شدن ازمنهج علما وریختن خون حرام ازطرفدارانش کم گردید ورو به نابودی است همانطورکه علما فرموده اند،برادرمن دوله تازمانی که دست ازتکفیر برندارد وبا یهود وصلیب نجنگد وازکارهای گذشته خویش توبه نکند دیگر جانی برای نفس کشیدن نخواهد داشت،همه جبهه ها درشام برای ازبین بردن بشار یکی هستند جز دوله،اکنون زمان رسیدگی به اختلافات وبی علمی مردم نیست،ایا در شهرشما مردم بی علم وحتی گروه وجبههبی علم دیده نمی شود؟اندکی تفکر برادرم
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# جهادالعالمی دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
مدیر محترم تمکین خیلی خنده داره بعضی از حرفات میگید اهل چرا فکری به حال اهل فلوجه نمی کنید شماها وجماعتهای جهادیتون جرا فکری به حال گرسنه گان اهل شام مثل غوطه ومضایا ووووو غیره نمی کنید. شما میگید دوله نمی زاره مردم از مناطقش خارج بشن قسم به خدا حرف شما نادرسته چون بنده خودم با دها تن از مردم موصل دیدار کردم که از موصل خارج شدن وبرگشتن تو این ماهوماه هایدیگر تازه به بنده گفتن پشمرگه های مرتداز انها ۳۰۰دلار گرفتن تا بزارن برن داخل موصل واما از اهل سنت والله با دها تن از انها حرف زدم که اهل سعدیه ودیالی ووووو بودن گفنگتن تنها افتادن مناطق به دست روافض اهل کناطق خودشون بودن که به دوله از پشت خیانت کردن همانند صحوات اهل سنت علم وتکریت اما دباره کشتن مجاهدان عراق بعد‌تشکیل صحوات هیچ جماعتی باقی نماند جز انصار با عقیده صحیح حزب اسلامی واخوانی ها وصوفی ها وووو به صحوه تبدیل شدن وتعداد زیادی از انصاروگروهای جهادی دیگه به دوله پیوستند بله شکی در ان نیست بین هردوی انها ترورهای صورت گرفت واما بعد فتح موصل جماعت انصار در موصل بیعت کامل دادند اما شام اگر به یاد داشته باشی. خود احرار شام بود که گفت ما اول به دوله حمله کردیم همه میدونن کی زن مهاجران را اسیر کرد وتجاوز کرد ووووو شما جواب منو سوال منو که قبلا پرسیدم ندادی ایا کمک خاستن از امریکا وترکیه کفره یا نه در ضمن بنده گفتم وخواهم گفت روزهای اینده برای همه بهتر روشن میشه کی در شام مجاهده وخواهیم دید گروهای مثل احرار شام وجیش اسلام وجیش مجاهدین وووووووو‌ پس بحث من وشما فکر نکنم فایده ای داشته باشه لطفا اگر شد زیر سوال دیگه ام جوابشو بدید
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
واقعا بحث باشما بی فایده است،پیش قدم علما بشوید ببینیم درقیامت چه جوابی به الله وهمه خواهی داد
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
برادر گرامی

گفتید که چرا ما فکری به حال مضایا نمی کنیم؟
اول: اینکه هیچ جماعتی جز دوله اعلام خلافت اسلامی نکرده! قطعاً انتظاراتی که از خلافت!! و خلیفه همه مسلمانان دنیا! هست بیشتره، درست نمی گم؟از چند تنظیم کوچک چه کاری ساخته است؟!!

دوم: اینکه خلافت اسلامی!! در عراق هیچ معارضی جز روافض ندارد اما هیچ کاری هم برای محاصره شدگان انجام نمی دهد اما در سوریه بیش از ده هزار مجاهد تنها در نقاط رباط با دوله مرزداری می کنند تا سربازان دوله همانند گذشته غدر و خیانت نکنند و از پشت خنجر به مجاهدان نزنند.در این صورت آیا توانی برای کارهای دیگر باقی می ماند؟

راستی خبر دارید بیشتر مناطقی که الان دوله در اختیار دارد از مجاهدان غصب کرده است؟ آن هم زمانی که مجاهدان درگیر جنگ با رژیم بشار بودند؟ آیا خبر دارید؟

سوم: اینکه مجاهدان سوریه در حد توان به فکر مضایا و زبدانی و دیگر نقاط بوده و هستند شما فکر می کنید همین کمک های اندکی که وارد زبدانی یا مضایا و دیگر نقاط شده بدون هزینه بوده است؟ یا اینکه رژیم بشار از سر لطف و مرحمت و دلسوزی اجازه ورود این مواد غذایی و دارویی و لو اندک را داده است؟
نه برادر چشماتو باز کن این کمک ها برای این وارد نقاط محاصره شده که کفریا و فوعه و قبل از آن نبل و الزهراء در گرو مجاهدان بودند و این گرو کشی و فشار مجاهدان به این چهار روستا بود که سبب شد رژیم بشار ناچار شود کمک های انسانی را به دست مضایا و زبدانی برساند
البته اینم بگم که متاسفانه مجاهدان با فشار سنگین هوایی روسیه فعلا نبل و الزهرا رو دیگه ندارند اما کفریا و فوعه همچنان هست
اطلاعاتی که از موصل دادم موثق هستش برادر جان از منابع خودمون مطمئن هستیم که چنین می گوئیم حتی در این حد می دانیم که وثیقه ی مورد نظر برای خروج از موصل باید قیمت بالایی هم داشته باشد وگرنه مورد درخواست دوله قرار نمی گیرد.. به نوعی مردم را زندانی کرده اند که بر آنها خلافت کند.. خیلی جالبه!!
اما در رابطه با انصارالاسلام.. سبحان الله شما خورشید را در وسط آسمان انکار می کنید؟ مگر نمی دانید آن بیعت کذایی که شما و دوله از آن دم می زند دروغ بود و جز چند نفر که فریب فتنه ی دوله را خوردند الباقی مجاهدان انصار یا به دست دوله شهید شدند یا مجبور شدند به شام بروند؟
مگر نمی دانید که سایت انصار توسط هکرهای دوله هک شد و بیانه ای دروغین در رابطه با بیعت دادن انصار از آن نشر شد؟ ما که این بیانیه دروغین را در همین سایت خودمون قرار دادیم آیا آن را ندیدید؟؟!! فرماندهی جماعت انصار و جنودشان در شام با بشار و روافض و روسیه و تحالف در حال جنگند و بیانیه های آنان برخی در سایت ما و برخی در توئیتر خودشان اظهر من الشمس است.. آیا فیلم ها و مطالب و بیانیه های آنان را ندیدید؟ شما از کدام بیعت حرف می زنید ای عاشقان بیعت؟
و اما در مورد کمک های آمریکا به احرارالشام و دیگران کذب محض است چطور آمریکا به آنان کمک می کند و از سوی دیگر آنان را هدف قرار می دهد؟ شاید برخی کتائب جیش الحر از ترکیه کمک گرفته باشند اما این کمک را بر علیه مسلمانان نگرفتند بلکه علیه بشار به کار گرفتند اما وقتی دوله شروع به قتل و کشتار جیش الحر و دیگران کرد بسیار طبیعی است که آنان هم سمت سلاح هایشان را به سوی دوله برگردانند.. اما در بدایت مبارزان و مجاهدان سوریه صبر زیادی کردند که درگیری رخ ندهد و به تمامی اسباب هم متوسل شدند و علما هم پا در میانی کردند اما دوله کار خودش را می کرد و دست از قتل و غدر و خیانت نمی کشید این مبارزان هم با کمک هایی که از ترکیه و عربستان گرفته بودند از خود دفاع کردند.. شما تصور کنید که به عده ای حمله کنید و آنها از خود دفاع کنند سپس آنها را کافر و مرتد بخوانید که چرا از خود دفاع می کنند!! بسیار جالب است درست نمی گویم برادر عزیز؟!!
ضمن اینکه همپیمانی با یک کافر علیه طاغوتی بزرگتر هم شرعا جایز است. مبارزان سوری از برخی کشورها کمک هایی دریافت کردند تا بشار طاغوت را از میان بردارند همانطور که پیامبر صلی الله علیه وسلم در جنگ احزاب با یهودیان پیمانی بست تا از شهر در مقابل مشرکان قریش دفاع کنند و یا در حدیثی از پیامبر صلی الله علیه و سلم وارد است که در آخرالزمان مسلمانان با صلیبیان بر علیه دشمنی مشترک هم پیمان می شوند و پیامبر صلی الله علیه وسلم این پیمان را نهی نکردند و می دانیم که این عدم نهی به منزله ی تأیید این کار است و جایز می باشد

ضمنا شما متوسل به کتاب شیخ ابومحمد مقدسی حفظه الله می شوید تا دیگران را تکفیر کنید در حالی که خود شیخ هیچ فصیل مبارزی را در سوریه تکفیر نکرده اند یعنی شما از خود شیخ که این کتاب را نگاشته بیشتر می دانید؟ یا به قولی کاسه داغ تر از آش شده اید؟

مطلب بعدی اینکه شما هم مانند دیگران در دفاع تمام قد از عملکرد دوله به دیگران صحوات می گوئید و تمامی جملات آنان را تکرار می کنید پس خواهشاً نگوئید که طرفدار دوله نیستید که هیچ کس باور نخواهد کرد

کلام آخر اینکه من هم با نظر شما در مورد اینکه این بحث بی فایده است موافقم.. تا زمانی که ردای تعصب و قشری گری را از تن بیرون نکرده اید ادامه این بحث بی فایده است و تنها وقت ما را می گیرد

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلمان دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
برادران چرا از این شاخه به ان شاخه میپرید در جوابهایتان ازیک طرف جیش الحر کافر نیست از یک طرف مجاهد نیست مگر چنین چیزی میشود حتما منزلة بین المنزلتین هستند.
در جای که میگویید دولت خلافت نمیتوانند از جان ومال مسلمانان حفاظت کنند در عصر رسول الله صل الله خبیب بن عدی و هفتاد حافظ قرانی را بیاد بیاورید که رسول الله تنها کاری که برایشان کرد دعا بر علیه قاتلهایشان بود.
اما خودتان اینو بهتر میدانید که هرگز امریکا و همپیمانانش کمک هیچ گروهی بر علیه رژیم نصیری را انجام نخواهد داد چون اسرائیل به خطر خواهد افتاد.اما تا شماها وهمپیمانانتان باشید مگر میگزارید دست دولت اسلامی به اسرائیل از راه شام برسد.
همین دولت کافر کش نیست که هر روز روافض واروپای صلیبی را به عزای کشته هایشان میگذارد؟
اما الله اگاهتر است که ایا شما اول جنگ را بر علیه جنود خلافت اغاز کردید یا انها
در مورد انصار اسلام بزرگانشان و مرکزیت گروه همه بیعت دادند اما تعداد اندک شماری که مانده اند همه از تعصب وبغض نسبت به مجاهدین حتی حاظر نیستند به القاعده بیعت بدهند وجهادشان رامتمرکز کنند
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت دوشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۵
سلام یادتان رفت

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

اینکه جیش الحر از نظر ما مجاهد نیستند به این معنی نیست که کافر هستند!! بلکه منظور ما این است که انحرافاتی در منهج و راه و روششان دیده می شود که امید اصلاح آن هم هست
بسیاری از مردم مسلمانند اما مجاهد هم نیستند آیا این بدان معناست که منزلة بین المنزلتین هستند؟؟ چه استدلال قوی و بی نقصی دارید! با همین استدلال برای دیگران حکم صادر می کنید؟!

در رابطه با همجواری با اسرائیل هم دست پیش را گرفته اید که پس نیوفتید برادر؟

مگر نقشه ی حُسن همجواری شما و اسرائیل را در همین سایت نشر نکردیم؟ حال اتهامی که متوجه خود شماست را به دیگران نسبت می دهید؟
باقی سخنانتان در رابطه با انصارالاسلام را هم قبلا پاسخ داده ام لطفاً فرافکنی نکنید و عقول کاربران را بازیچه ی استدلال های بی نقصتان! قرار ندهید
کاربران خود با متابعه ی کامنت های رد و بدل شده متوجه حق و باطل بین ما و شما خواهند شد
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر سه شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۵
السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته
مدیریت محترم سایت تمکین،دلیل سلام نکردن ایشان این است چون میداند سلام یعنی سلامتی ومفهومش این است که از دست وزبان بنده درامان هستین درحالی که ایشان اگر اینجا بودند با دندان هایشان گلوی های ما را میجویدند وسرهای مارا می بریدند همانند برادران خوارج شان که سرهای مجاهدان دیگر را بریدند وانان را مرتدخواندند،الل ه تعالی برفهم اینان مهر زده است چرا که واقعا نمیفهمند،فکروذک رشان تکفیر مردم است،زمانی که تازه خودشان وارد دین شده اند دوس داشتم ایشان در میان دوله بودند واورا تکفیر میکردند وسرشان رامیبریدند تا بداند طعم تکفیر ناحق چیست،درحالی که خودش را به عقب برگرداند وقتی چیزی ازاسلام نمیفهمید کسی اورا تکفیر نکرد هرچند چیزی را نمیدانست،خون مسلمانان را حلال کردند ومردم بدون علم را مرتد وتمام جبهات را با اسم صحوات خواندند وگوش هارا کر کردند،سخن گویشان یعنی عدنانی پس ازمباهله لعنتش به خودش بازگشت والله رسوایش کرد واین محبشان است که برایشان کافی است که فقط لعنت کند وناسزا بگوید وصدابلندکند،این صداهایی که ازدهانش بیرون می اید نمیداند روزی باید پاسخ الله را تماموکامل بدهد،درازبین بردن مسلمانان تمام کفر را واحد کردند تا دعوت راجمع کرده ومسلمانان را به هلاکت برسانند،اعتماد به مجاهدین واهل اسلام را دربین تمام کشورها جمع کردند تا دست اویزی باشد برای کفار تابگویند با تکفیری ها وتندروها میجنگیم،دعوت وجهاد با حکمت مجاهدان القاعده را جمع کردند،حساب شان با الله است،ولی مسلمانان بدانید اگراینان دوران ورود اسلام خودشان را نظربیندازند خودشان راهم تکفیر میکنند!!!!کفارح ربی وغیر حربی و... هم فرقی برایشان ندارد،فقط جمله شان توبه گرفتن ازمردم است که انگار اینان نعوذبالله پروردگار هستند ازمردم به زورتوبه میگیرند وجمله بعدیشان صحوات وتکفیر.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلمان سه شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم
در مورد فراموش کردن سلام چند تا از جوابهای خودتان در بالا بدون سلام مانده است .
شما میگوید جیش الحر قتال میکند بر علیه کفار. مسلمان هم هست پس چطور مجاهد نیست ؟وبا مسلمان عوامی که در خانه نشسته اند ایا فرق نمیکنند؟
اما در مورد جناب امید بن عمر اصلا فکر نمیکنم ایشان طرفدار هیچ کدام از گروها باشه چون فقط طعن ونفرین وفحش نسبت به مجاهدان را یاد گرفته است.
همان مجاهدانی که خود شما اقرار به مسلمان ومجاهد بودن انها میکنید اگر چه به زعم شما خلافت انها صحیح نیست.
اما در مورد تکفیر کردن سبحان الله هیچ وقتی دولت اسلامی کسی را بدون برهان و دلیل تکفیر نکرده است من کاری به رای اشخاص ندارم . برادران از الله بترسید روز جمع شدن ما و شما در روز حشر نزدیک است پس خود را از بهتان وتدلیس و تبلیس بپرهیزید.
السلام وعلیکم ورحمة الله وبرکاته
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت سه شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
اگه به کامنت بالاتر از اون نگاه کنی متوجه میشی در بحث بین بنده و برادر جهاد العالمی سلام داده شده است.

سوال شما جواب داده شد و برای آخرین بار در پاسخ به این سوال خدمتتون عرض می کنم که به دلیل برخی انحرافات که در منهج بعضی از کتائب جیش الحر دیده می شود ما از گفتن کلمه مجاهد به آنها خودداری می کنیم و واژه ی مبارز را استفاده می کنیم ضمن اینکه این انحرافات بیشتر در سطوح فرماندهی آنان دیده می شود اما بسیاری از جنود خلوص نیت دارند و چه بسا نزد خداوند متعال مقام و جایگاه رفیعی هم داشته باشند ضمن اینکه امید اصلاح زیادی به این انحرافات وجود دارد.
در کل مادامی که علیه طواغیت و غلات می جنگند مورد حمایت ما هستند و اگر روزی لا قدرالله موجب زحمت مسلمانان شوند یا در مقابل شریعت بایستند مورد انتقاد ما خواهند بود
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابومصعب سلفی سه شنبه, ۲۴ فروردين ۱۳۹۵
QUOTE_PREFIX مسلمانQUOTE_SUF FIX
سلام علیکم
در مورد فراموش کردن سلام چند تا از جوابهای خودتان در بالا بدون سلام مانده است .
شما میگوید جیش الحر قتال میکند بر علیه کفار. مسلمان هم هست پس چطور مجاهد نیست ؟وبا مسلمان عوامی که در خانه نشسته اند ایا فرق نمیکنند؟
اما در مورد جناب امید بن عمر اصلا فکر نمیکنم ایشان طرفدار هیچ کدام از گروها باشه چون فقط طعن ونفرین وفحش نسبت به مجاهدان را یاد گرفته است.
همان مجاهدانی که خود شما اقرار به مسلمان ومجاهد بودن انها میکنید اگر چه به زعم شما خلافت انها صحیح نیست.
اما در مورد تکفیر کردن سبحان الله هیچ وقتی دولت اسلامی کسی را بدون برهان و دلیل تکفیر نکرده است من کاری به رای اشخاص ندارم . برادران از الله بترسید روز جمع شدن ما و شما در روز حشر نزدیک است پس خود را از بهتان وتدلیس و تبلیس بپرهیزید.
السلام وعلیکم ورحمة الله وبرکاته

السلام علیکم.
واسم واقعا سواله شما داعشی ها نمیبینید یا نمیخواید ببینید؟.
نظر دولت اسلامی در مورد شیخ ایمن و شیخ مقدسی و شیخ ابوقتاده و ... چیه؟.
یهود جهاد چیه؟.
مطلبی خوندم چند روز پیش که شیخ هانی سباعی رو قبلا رافضی و بلندگو روافض خونده بود.
ایا در بین شما مرد عاقلی نیست؟
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر چهارشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۵
السلام علیکم برادرمسلمان،بند ه مثل شما نیستم که شمارا جناب خطاب کنم بلکه شما را برادرخطاب میکنم چون مسلمان هستین ولی مسلمانی خوارج،هم اکنون نیز الله چهره شمارا به همه نشان دادکه شما خوارجی هاهمگی تهمت ودروغ وبهتان پیشه اخلاقتان است،اگرا راست میگویی درکل نظراتی که بنده گذاشتم دریک جاپیدا کنید که من کسی یا جبهه ای را لعنت کرده باشم؟اگر صادق هستی ودروغ نمیگویی فقط یک نظر بنده را درکل این سایت بیاور که بنده کسی را لعنت کرده باشم،من همانند سخنگویتان لعان وناسزاگو وتهمت زن به علما ومجاهدان نیستم،فحشی را هم به کسی نداده ام مگراینکه واقعیت حال جبهه تان وامیرانتان را گفته ام،میدانم هم که شهامت این را نداری جواب این کامنت بنده را بدهی وثابت کنی که بنده درکل این سایت کسی را یا جبهه ای را لعنت کرده باشم،ای برادرانی که نظرات سایت را دنبال میکنید اگر برادرمسلمان نتوانست جواب را ارسال کند وثابت کند بدانیدکه پیشه کار این خوارجان تهمت وبهتان ودروغ است برای اینکه ثابت کنند وبگویند مابهترازشماییم، ای برادرمسلمان که اسمت را مسلمان گذاشته ای تاکسی نتواند خوارج صدایت کند فقط به تومیگویم ازالله بترس وتهمت نزن ودرقیامت نیز منتظرت هستم برای تهمتی که به بنده زدی،واین راهم بدان بنده مثل شما متعصب نیستم وفقط طرفدارحق هستم
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلمان چهارشنبه, ۲۵ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم
من نیز در کامنت بالاتر سلام کرده بودم
الحمد لله سخنانتان اینجا موجود هست

اگر اینجا بودند با دندان هایشان گلوی های ما را میجویدند وسرهای مارا می بریدند همانند برادران خوارج شان که سرهای مجاهدان دیگر را بریدند وانان را مرتدخواندند،الل ه تعالی برفهم اینان مهر زده است چرا که واقعا نمیفهمند
الل ه تعالی برفهم اینان مهر زده است چرا که واقعا نمیفهمند

سخن گویشان یعنی عدنانی پس ازمباهله لعنتش به خودش بازگشت والله رسوایش کرد الله رسوایش کردواین محبشان است.فقط جمله شان توبه گرفتن ازمردم است که انگار اینان نعوذبالله پروردگار هستند ازمردم به زورتوبه میگیرند وجمله بعدیشان صحوات وتکفیر.
این هم سخنان خودم اسمی از لعنت نبرده ام هر چند شما سخنگوی دولت اسلامی را لعن کردی

اما در مورد جناب امید بن عمر اصلا فکر نمیکنم ایشان طرفدار هیچ کدام از گروها باشه چون فقط طعن ونفرین وفحش نسبت به مجاهدان را یاد گرفته است.
تا زمانی که تعصب گروهی یا شخص خاصی بر روی چشمهایتان باشه حق را نخواهید دید برادران.

اللهم أرنا الحق حقا وأرزقنا اتباعه وأرنا الباطل باطلا وأرزقنا اجتنابه
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر پنجشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۵
وعلیکم السلام،درکجای صحبت های بنده من عدنانی و... را تکفیر یا لعن کرده ام؟خیلی جالب است،یعنی بگویی اشتباه کردم اینقدرسخت است؟این گفته علما است که فرمودند پس ازمباهله لعنش به خودش بازگشت واین چیزی علنی می باشد،اگرمفهموم مباهله را بدانید میدانید سخن گویتان چه عملی اتجام داده است،لعنت الله را درمباهله برخود واجب کرد وبروید ویدوی مباهله را ببینید خواهید فهمید چه شد،درگفته های بعدی خود نیز نه فحشی داده ام ونه ناسزایی گفته ام بلکه واقعیت حال جبههتان را بازگو کرده ام،دربین شما به ماست سفید می گویند سیاه میدانم،هم اکنون هم چیزی ازلعن کردن من پیدانکردی وفقط درمورد مباهله حرف زدم وخجالت هم نکشیدید که چیزی پیدانکردید ونگفتید اشتباه کردم،اشکالی ندارد ماست سیاه است،ولی بدان بعضی اوقات باید گقت اشتباه کردم چون انسان ممکن الخطا است وپذیرفتن اشتباه شهامت میخواهد که به دلیل تکبر ان هم دراین گروه موجود نیست
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر پنجشنبه, ۲۶ فروردين ۱۳۹۵
فقط ای مسلمان بازهم برگرد ونظرات بنده را درکل سایت جست وجو کن ویک مورد از نفرین(لعن)را نسبت به کسی یاجبهه ای پیدا کن،منتظر هستم...دروغ وبهتان چیزبسیار بدی است که مسلمان نباید داشته باشد
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مسلمان جمعه, ۲۷ فروردين ۱۳۹۵
سلام علیکم
ای برادر چرا هی اسرار میکنی من جواب اشتباهتو بدم
کلمه نفرین در زبان فارسی یکی از معانیش لعنه امادر جمله من چون همراه طعن وفحش امده است به معنیه ناسزاست شما میتوانید قبل از حرف زدن یک سری به فرهنگ لغتها و قواعد ادبیات فارسی بزنید
شما ما ومجاهدان را به سگ وگرگ تشبیه کرده اید که گلوهای شما را میجویم ومارا به نفهم وخوارج...توصیف کردهای بعد میگوید من واقعیت جبهتان را بازگو کرده ام واقعا جالب است
اما در مورد مباهله میگوید لعنش به خودش بازگشت اینو چطور ثابت میکنیدما که در واقعیت میبینیم ایشان حفضه الله خاری شده بر چشمان کفار جهانی و هر روز الله عزتش را بیشتر خواهد کرد در ضمن ایشان که شما میگوید خدا رسوایش کرده حافظ کل قران وچندین سال سابقه رباط و جهاد داره. اما طرفهای دیگر مباهله الان علوش و سخنگوی النصره و... چه بر سرشان امد ما منتضر بقیه مباهله کنندگان خواهیم بود شما نیز منتظر باشیدکه چون الله سمیع و بصیر بر احوال هم است
من دیگر نمیخواهم با شما هیچ گونه بحثی داشته باشم چون میدانم بیفایدس. الله تعالی همه ما را هدایت دهد
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر شنبه, ۲۸ فروردين ۱۳۹۵
علیک السلام
طعن وفحش را شما گفتید ودرکنار ان نفرین را اوردین که همان منظورتان لعن بود ولازم به فرهنگ لغت نیست،الله تعالی نیز به قصدونیت شما اگاه بود،اما درمورد مباهله اگر شما بروید یک نگاهی به حرف های سخن گویتان بندازید میدانید چه گفت وایا به خودش بازگشت یانه،کسی نمانده است تکفیرنشود،اما درمورد حافظ قران بودنش که اگر راست گو باشید وحافظ قران باشد که من چیزی نشنیده ام و دو روزه شدند شیخ وحافظ قران،ولی بدان رسول الله میفرماید قران از حنجره هایشان پایین نمی رود ورسول الله صلی الله علیه واله وسلم می فرماید اگربه نمازها وعبادتشان نگاه کنید تعجب می کنید(یعنی بیشتر ازشما نمازتهجد می خوانند وقران تلاوت میکنند) پس حافظ قران بودنش فرقی به حالش نمبکند تا توبه نکند وازتکفیر دست برندارد وبه حرف علما گوش ندهد،این حافظ قرانی که درموردش حرف میزنی تهمت زدن به علما وناسزا گفتن به علمای بزرگ روخوب بلد هست،اگرکمی قران بلدبود اینکارونمیکرد،ف قط خواستم چهره ات برای همه روشن شود که خوارج چگونه برای زیبا جلوه دادن خود ومظلوم نمایی متوسل به بهتان ودروغ وهرگونه راهی می شوند،شما از خوارج زمان امام علی نیزبدتر هستین،چون شما ها دروغ میگویید اما انان دروغ نمیگفتند وهمچنین انان به خاطر گناه تکفیر میکردند اما شماها به خاطر امربه معروف ونهی ازمنکر تکفیر میکنید وناسزا می گویید،وقتی به علما ناسزا بگویید من که چیزی نیستم
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# جمال يكشنبه, ۲۹ فروردين ۱۳۹۵
اسلام علیکم و رحمت لله و برکات... برادران عزیز حق واضع واشکار است٬ نمی دانم چرا بعضی برادران در قلوب شان ضدی و یا تعصب وجود دارد. همه مسلمانان جهان میدانن که دولت اسلامی ۱۰۰ فیصد شریعت الله را در جاهی که تصرف دارن تطبیق کرده اند. در این هیچ برادری شک ندارد٬ اول گروه های ازاد سوری که همه میدانیم اذهاب وطنی اند که از طرف امریکا ٬ سعودی و ترکیه برای جنگ بر ضدی دولت اسلامی و بشار معیا گردیده. دوم . خیانت جولانی با دولت اسلامی که برایش نصف پول داده شد و به طرف شام فرستاده شد. وبعد متحد شدن با گروه های ازاد سوری در جنگ بر ضدی دولت اسلامی.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر يكشنبه, ۲۹ فروردين ۱۳۹۵
علیکم السلام ورحمت الله وبرکاته،برادر جمال ایا اینگونه شریعت وحکومت اسلامی برپا می شود که هرکس بخواهد ازدیار این حکومت ظالمانه خارج شود باید 600میلیون تومان الله اعلم برادری برایم حساب کرد که این مقدارمیشود وثیقه بگذارد؟برادری اینجاست ومیخواهد خانواده اش پیشش باشد ولی حکومت به اصطلاح اسلامی ولی درواقع تکفیری ومخالف ازادی واقعی مسلمین نمیگذارد کسی از منطقه اش خارج شود،ای کسانی که هنوز فکرمیکنید ایا این درست است؟درکجای اسلام امده است که به زور مردم را در حکومت اسلامی جای دهید واز انان برای خروج اخاذی کنید؟نمیدانم چرا فکرنمیکنید،ولله ی درهیچ کجای اسلام این چنین چیزی نیامده است وهیچ گونه حکومتی که خود را اسلامی نامیده باشد ودرواقع طاغوت باشد همچنین چیزی نگذاشته است،اخرمیداند اگرچنین چیزی نگذارد همه مردم خارج میشوند،چون از انها وحکومت داریشان ناراضی هستند،بدان این حکومت اسلامی که شما از ان نام میبرید بخش اطلاعات یعنی در واقع همانند ساواک دارد،اگر اوضاع وخیم حکومتتان را بازگو کنم به تعداد زیادی افتضاحات میرسد،ازشکنجه ها ونوع کشتار تا حجاب سختگیرانه اجباری که درزمان امام عمرنیز اینگونه نبود،بنازم به این حکومت اسلامی شما
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# هادی پنجشنبه, ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
از همه برادران می خواهم کسی با این امید بحث نکند بدون مدرک حرف میزنه و خیلی بی تربییته.
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# لبیک یا امام خامنه ا چهارشنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵
لبیک یا رسوالله،لبیک یا امیرالمومنین علی ابن ابی طالب،لبیک یا زهرا،لبیک یا حسین و لبیک یا زینب
ای تکفیریا بدونید و آگاه باشید که حق با ماست و ما منتظر منتقم خون سیدالشهدا هستیم تا بیاید و انتقام خون سیدالشهدا را از شما یزدیان زمان بگیرد
الحق که مهدی موعود می آید
السلام علیک یا صاحب الزمان
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# محمد چهارشنبه, ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵
جواب لبیک یا امام خامنه ا
برو گم شو چون گرسنگان و مظلومان ایران دیگر حرف های افراد سگی مثل شما را باور نمیکند
به امید هدایت همه افراد شرور به خصوص خامنه ای
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# لبیک یا امام خامنه ا دوشنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۵
آب رو بریز اونجا که میسوزه
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر سه شنبه, ۰۴ خرداد ۱۳۹۵
لبیک یا خامنه ای طاغوت که نوشتی یک جواب برایت دارم،اگر با تمام کفار دنیا همدست شوید ودست برادری دهید ونوکریشان را بکنید باز بدان انچنان امدنی برایتان می اییم که ندانید از کجا خوردین ودر راه طاغوت کشته شدید،منتظرمان باشید،جواب ظلم هایتان را نزد الله سبحانه وتعالی خواهید داد ای روافض یهودی،دشمن اصلی اسلام شما یهودیان هستین،افتخارتان این باشد که الله اعلم دجال نیز ازمیان شما قوم کفری ظهور میکند،جان دادن اخرتان است بخندید چون به زودی گریه نصیب خانه هایتان خواهد شد،انچنان که نصیب کشته هایتان در سوریه کردیم،الله متعال همگیتان را باهم در جهنم همراه خمینی وخامنه ای طاغوت وبشار وحسن نصراللات جمع کند
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# عبدالله موسولمان سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
تعصبی ها
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# کرد مسلمان پنجشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۵
خوارج مسلمین را میکشند وکفار رها میکند
بخاری3095
_______________ _______________ ________
دوله با 80 کشور در جنگ مستقیم و غیر مستقیم است
مثل حشد شعبی و پیشمرگه و سپاه قدس و ارتش عراق و پ ک ک و صحوات شام و ارتش بشار ملعون
بازم بروکسل و فرانسه و شیعه های عراق و کویت و عربستان رها نمیکند و انان رو میزند
اما القاعده و النصره با کدام کشور و کدام لشکر در حال جنگ مستقیم است و به کدام کافر حمله کرده و کدام کشور زده،
خوارج اهل کفر را رها میکنند
بخاری3095
_______________ _______________ _________
دولت اسلامی با وجود جنگ در عراق و سوریه
با پیشمرگه ، پ ک ک ، حشد شعبی ، ارتش عراق ، سپاه قدس و ..... ولی کفار در بروکسل بلژیک و فرانسه و روافض عراق کویت و عربستان رها نمیکند
اما النصره کدام کشور کافر را مورد هدف قرار داده برعکس جولانی در مصاحبه با شبکه الجزیره گفت ما به کاری به امریکا و غرب و کفار نداریم
خوارج ناگهانی ظهور میکنند
بخاری 4669
_______________ _______________ ____
دولت اسلامی در سال 2003 تا 2006 شکل گرفت و بالای 10 سال از ظهورش میگذرد
اما النصره در سال 2014 خود به خود ظهور کرد،
خوارج در میانشان علما وجود ندارد
سنن نسائی 165/5
_______________ _______________ ________
علمای مثل ابو محمد طحاوی اردن
علی بن خضیر الخضیر عربستان
دکتر طرهونی مصر
دکتر ترکی بن علی یمن
ابوبکر اثری ترکیه
دکتر عثمان آل نازح استاد دانشگاه مدینه
دکتر سعد حنیطی
اما النصره کدام عالم با آنها بیعت کرده و چند نفر از آنها دکترا دارند
خوارج در دوارن جنگ و فتنه ظاهر میشوند
بخاری 3341
_______________ _______________ ________
دولت اسلامی در سال 2003 ال 2006 در حمله امریکا به عراق ظاهر شد
ولی النصره در سال 2014 در جنگ و فتنه شام،
خوارج کم سن و سال هستند
بخاری 4669
_______________ _______________ ______
ابوبکر اثری و محمد طحاوی و علی بن خضیر الخضیر هر کدام بلای 60 سال سن دارند حتی جندی های پیرمرد داخل دوله قابل مشاهده است
حتی خلیفه ابو بکر بغدادی حفظه الله بالای 40 سن دارد
ولی جولانی چند سال دارد چند تا عالم و جندی پیرمرد و معتبر در میان آنان وجود دارد
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مهاجر يكشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۵
سلام علیکم خدمت برادرانم در تمکین
با عرض پوزش که مدتی نبودم..
خبری خوش برایتان دارم!
یکی از برادران که مبایع تنظیم بغدادی و از مدافعان سرسخت آن ها در شهر بوکان بود از ان ها برائت کرده است. ایشون یکی از دوستان بنده هستند و به شیخ ابومحمد جولانی بیعت دادند. بعد از انتشار این خبر بین خوارج فردی به نام امیر شریفی که از خوارج تنظیم دوله در داخل دوله است این برادر را تکفیر کردند و حتی صوتی ها نیز موجود است چون به دست بنده رسیده است. و خیلی دیگر از خوارج تنظیم دوله که در شام و عراق هستند این برادر را تهدید به مرگ کرده اند. سخنانمان را با مدرک ارائه می دهیم!
الان هم از برادرانم در تمکین می خوام خبر رو منتشر کنند اسم این برادر رو به خاطر مسائل امنی نمی گویم...
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت يكشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۵
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

از اینکه دوست شما از راه انحراف دست کشیده و راه درست را برگزیده اند بسیار خوشحالیم. اما دوست داریم برای کاربران ما علت این برائت را بیان بفرمائید.. چه دلیلی سبب شد که دوست شما از جماعت دوله اعلام برائت نمایند؟
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مهاجر سه شنبه, ۰۸ تیر ۱۳۹۵
الحمدالله
سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
برادرانم در تمکین و سایر برادران خوب توجه نمایند:

این برادر که با نام **** اکثرا می شناسندش در شهر بوکان یکی از کسانی بود که بشدت مدافع این جماعت خبیث بود و حتی یک بار همراه با استادش امیر شریفی تلاش به هجرت کرد که دستگیر شدند. (هجرت به دوله)

بعد آزادی این برادر همراه امیر شریفی اینگونه که برادران نقل کرده اند امیر شریفی دوباره به بین خوارج رفت و این برادر چون در اطلاعات ارومیه بیشتر به منهج این جماعت شک کرده بود در نتیجه در ایران ماند و در مورد منهج این جماعت تحقیق کرده بود و از انان کم کم عقب نشست! یکی از برادران می گفت با این حال این برادر (*****) هنوز دلش پیش خوارج بود!اما بعد انتشار صوتی ابومحمد عدنانی جاهل و تکفیر جبهه و شیخ ایمن این برادر بیشتر به شک افتاده بود طوری که به شدت دنبال این شبهات را گرفته و به نقد از دوله پرداخت و جببه و احرار رو برادر خودش خوانده بود! این مسائل به گوش جماعت بغدادی اهل بوکان در عراق رسیده بود وآن ها هم در پیام های صوتی مختلف این مبایع قبلی خویش را تکفیر کرده و از او خواسته بودند استتابه کند با این حال یکی از برادران که به سقز آمده بود می گوید این برادر الان مبایع شیخ ایمن ظواهری حفظه الله است....و بر منهج اهل سنت و جماعت است و در پیامی خطاب به برادران خویش از این جماعت برائت نموده است.البته صوتی های تکفیر و تهدید این برادر به دست بنده رسیده است که اگر برادرانم در تمکین راهی برای بنده بگذارند تا به ایشان ارسال نمایم.

الله اکبر ولله الحمد

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت يكشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۵
سلام علیکم ور حمه الله و برکاته

برادر جان اگر مطلبی یا فایلی هست می توانید به جیمیل سایت ارسال نمائید
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر يكشنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۵
برادرمهاجر السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته،این ایمیل بنده می باشد اگر توانستید ان فایل های صوتی جداشدن ان برادر را برای من نیز ارسال کنید تا به تعدادی از افراد دوله در شهرمان ارسال کنم،بارک الله فیک
Omidcomando68@g mail.com
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# امید بن عمر دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۵
السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته برادرمهاجر در صورت دیدن نظر بنده لطفا با جمیل بنده تماس حاصل بفرمایید،از شما سپاس گذارم
Omidcomando68@g mail.com
منتظر هستم
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مهاجر دوشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۵
سلام علیکم.....
برادرانم در تمکین
بنده کار جیمیل را اصلا بد نیستم!یکی از برادران بعد غیر فعال شدن کانال ارشیو جهادی یه کانالی درست کرده که تا فعال شدن دوباره جانشین این برادر شود!من ان شالله این برادر را پیدا خواهم کرد و صوتی ها را به او خواهیم داد تا منتشر نماید...
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# بنده الله سه شنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۵
شما به اصطلاح مجاهد چرا طرفدار اردوغان خونخوار هستيد؟ اردوغان كسي است كه به تازگي پيشنهاد بهبود روابط را داده، گفته قصد تغيير حكومت در سوريه را ندارد، روزانه ده هان نفر از كودكان وزنان كرد و بي گناه را مي كشد، اين اسلام شماست؟!!!! سبحان الله، دوما ،شمايي كه دم از جهاد و مجاهدت مي زنيد، روزانه چند قبضه توپ وخمپاره به سوي شهرك سيخ مقصود حلب كه كرد نشيت هستند شليك ميكنيد؟ روزانه چند نفر كودك بي گناه را تنها به خاطر اينكه كرد هستند با سلاح خود ميكشيد؟ تنها به خدا پناه مي برم از شر اين همه نفاق و هزار رنگي كه در جامعه اسلامي موج مز يند، مگر مردم كردستان سوريه مسلمان نيستند ؟ تو كه ميگ ويي پ ك ك كافر است مطمئني كه حتي يك نفر مسلمان هم در ان نيست؟به والله اگر بگويي مطمئنم كذابي و اگر نداني جاهل و متعصب احمقي، امثال جبهه النصره با داعش هيچ فرقي نميكندف هردو از يك قماش هستيد، امثال شما فقط براي منافع خود نگرانيد نه منافع اسلام ، اگر راست ميگوييد چرا به اسرائل حمله نمي كنيد؟ مگر قصد شما جهاد نيست خوب بسم الله به اسرائيل حمله كنيد بذار كشته بشيد،شعار دادن اسان است واين از خصايص منافقان است
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# ابوعبیده دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
سلام علیکم فایل ورداین مقاله دانلود نمی شود با توجه به اینکه به این نیاز فوری دارم لطفا مشکل را حل کنید و یا به فیس بوک بنده ارسال کنید(به شما در فیس بوک هم پیام داده ام)
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۵
سلام علیکم و رحمه الله

اخی ابوعبیده کتاب به ایمیل شما راسال شد
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH