gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی مقالات مصائب امت آمریکا را سرزنش نکنیم!!!
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

مقالات - مصائب امت

بسم الله الرحمن الرحیم

[Image] [Image]

تمکین: الحمدلله رب العالمین و العاقبة للمتقین و لا عدوان إلا علی الظالمین و صلاة و السلام علی رسول الله و علی آله و صحبه و من والاه

 

دشمنی کفار علیه مسلمان مسئله ایست که هیچ کس منکر آن نیست. ای برادر یکتاپرست، این دشمنی در درونشان مانند آتش شعله وراست. سعی در مخفی کردن آن دارند که خود بر قسمتی از این دشمنی ها اعتراف می کنند ولی آنچه را که مخفی  میکنند بسیار بیشتر از آنچه است که نشان می دهند.

[قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أَكْبَرُ
] آل‌عمران:١١٨
«براستی دشمنی از دهان(وزبان)شان آشکار شده است و آنچه در سینه هایشان پنهان میکنند بزرگتر است.»

اگر خدواند با فضل خود خیری شامل ما کند، کفاراز آن متنفر هستند .

[مَا يَوَدُّ الَّذِينَ كَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ وَلا الْمُشْرِكِينَ أَنْ يُنَزَّلَ عَلَيْكُمْ مِنْ خَيْرٍ مِنْ رَبِّكُمْ وَاللَّهُ يَخْتَصُّ بِرَحْمَتِهِ مَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ ذُو الْفَضْلِ الْعَظِيمِ] بقره 105
«کافران اهل کتاب و مشرکان دوست ندارند خیر و برکتی بر شما نازل گردد، درحالی که خدواند رحمت خود را به هر کس بخواهد اختصاص می دهد، و خداوند دارای فضل بزرگ است.»

و دوست دارند دچار زیان گردیم.

[وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ] آل‌عمران:١١٨
«آنها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید.»

و آرزو میکنند که ما هم مثل خودشان کافر شویم.

[وَدُّوا لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُوا فَتَكُونُونَ سَوَاءً] 89 النساء
«آنان دوست می دارند که شما هم مانند آنها کافر شوید تا با هم یکسان شوید.»

[وَدَّ كَثِيرٌ مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ لَوْ يَرُدُّونَكُمْ مِنْ بَعْدِ إِيمَانِكُمْ كُفَّارًا حَسَدًا مِنْ عِنْدِ أَنْفُسِهِمْ] البقرة:١٠٩
«بسیاری از اهل کتاب، از روی حسدی که در وجودشان است، آرزو دارند که شما بعد از ایمانتان به حال کفر باز گردانند.»

و آشکار ترین نشانه دشمنی آنها با ما جنگیدنشان با ماست. که خداوند  می فرماید:

[وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّى يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا] البقرة:٢١٧
«و پیوسته با شما می جنگند، تا آنکه اگر بتوانند شما را از دینتان برگردانند.»

جنگیدنشان با ما دلیل بر آن است که ما هنوز بر دین خود باقی هستیم و تاریخ هم درستی این آیه را تایید می کند. کفار در مقابل اهل ایمان هیچگونه رابطه خویشاوندی و عهد و پیمان را رعایت نمی کنند و در حالی که کفار با هم دشمن هستند، دشمنی بین خودشان را فراموش می کنند و بر ضد اهل ایمان با هم متحد می شوند.  

تفرق شملهم إلا علینا      فصرنا کالفریسة للذئاب
از هم متفرق بودند مگر بر ضد ما    مثل شکار برای گرگ شده ایم

همچنین اگر یکی از آنها خودش در جنگ شرکت نکند به دیگران کمک می کند. هیچ وقت از تاریخ اسلام از جنگ خالی نبوده و اگر هم امت اسلام  درخواست یکتا پرستی و انتشار آن در جهان را نکرده باشد مورد حمله قرار گرفته و تضعیف شده است و مورد بی احترامی قرار گرفته است.

اگرچه بیشتر جنگهای ما با صلیبی ها بود ولی آیین های دیگر هم در جنگ علیه اسلام سهیم بوده اند، انگار که در جنگ علیه اسلام، در حال مسابقه با یک دیگر هستند وهمدیگر را به جنگ علیه اسلام وصیت می کنند و اگر یکی از آنها از جنگیدن خسته شد و نتوانسته بجنگد برادرش در کفر جای خالی او را پرمی کند. خونین ترین جنگ برعلیه مسلمانان جنگی بوده که در پایان این قرن رخ داده چون تمام ملتهای کفر برای جنگیدن جمع شدند و یکی پس از دیگری برای جنگ علیه اسلام آمدند.

ومصیبت وقتی بزرگتر شد که مسلمانان هیچ کسی را نداشتندکه آنان را متحد کند و از آنان محافظت کند و کار وقتی سخت تر شد که بزرگ و مسئولین(حکام) مسلمانان خودشان راه جنگ با مسلمانان را برای دشمنان هموار می کرد به قول معروف گله گوسفند را به گرگ سپارده بودند. وملت ضرر زیادی متحمل شد چون که بزرگی نداشتند و مسلمانان به احزاب و گروه های گوناگون تقسیم شده بودند که باعث می شد تفرقه بین مسلمانان بیش از پیش شود. بعضی از این حزبها با هم در حال جنگ بودند و دشمن به اینکه تماشاگر باشد و طرفین را تشویق کند راضی شد و خودش از جنگ کردن ایستاد.

اگر در مورد علمدار و پرچم دار جنگ علیه اسلام در این قرن صحبت کنیم، اصلی ترین آنها آمریکا ستمکار،دشمن خدا و رسول است که بت زمان ماست. آمریکا با قدرتش تمام  کسانی که ترس از خدایشان کم است را ترسانده است. تنها با عصایش به آنها اشاره می کند که با کاروان وی حرکت کنند اگر حتی از این کار خوشحال و راضی نباشند.

به همین دلیل تمام نیروهای خود را در تبعیت از امریکا به حرکت در می آورند، زمین های خود در اختیارش قرار میدهند، قلمهایشان را به میل وی به حرکت در می آورند و فتوی را برعکس میکنند و برای امریکا حق را باطل و باطل را حق جلوه می دهند و دینشان را به متاع دنیا از دست می دهند سرانجام دین سودی برای آنها نخواهد داشت و دنیا هم فانی است.

امریکا در شصت سال گذشته سرپرستی کشتار و آوارگی و ازبین بردن برادرانمان در فلسطین را بر عهده داشته است و به طور مداوم قصاب را تحریک و چاقویش را تیز تر کرده و از او(اسرائیل) محافظت کرده آنچنان که مرد از همسر و فرزندانش دفاع می کند.

آمریکا با تمام قدرت دستش را در جهان اسلام گذاشته است و در اینجا امر ونهی می کند و کاری کرده است که فرمانروهای ناپاک در سرزمینهای اسلامی زمام امور را در دست بگیرند تا آنچه را که آمریکا میخواهد برایش فراهم کنند. و در راستای منافع امریکا گام بر دارند و از ثروت مسلمانان هر چه بخواهد به او بدهند و در جنگ علیه کسانی که بر آمریکا شورش می کنند پیشتازمی شوند و کسانی که بخواهد از خط امریکا خارج شوند باید از بین کشته شدن، زندانی شدن و یا آوارگی یکی را انتخاب کنند علاوه بر اینکه از طریق جنگ رسانه به ترور شخصیتی وی می پردازند به این دلیل است که چندین زندان در کشورهای غربی، مصر، سوریه، ایران و کشورهای عربی از بنده های پاک خدا پر شده است.

هنگامی که حکومت طالبان در برابر این نظم جهانی ایستاد و کفر خود را به طاغوت زمانه اعلان کرد.آمریکا در جنگ با طالبان اصرار داشت و آنها را محاصره کرد آنها را در تنگنا گذاشت. خواست خداوند این بود که عده ای از شیرمردان اسلام به فرمان شیخ اسامه بن لادن (رحمه الله) در مرکز آمریکا ضربه ای به آمریکا زدند و هیبتش را شکنند، غرورش را دفن کنند . کفار با این عمل بسیار دیوانه شدند چون هرگز تصورش را نمی کردند که کسی جرات انجام چنین اعمالی را بر علیه آنان داشته باشد.

بعد از این سربازانشان را مسلح کردند، نیروهایشان را جمع کردند و فرمان آغاز  جنگ صلیبی را سردادند و جهان را به دو دسته تقسیم کرده و فریاد سر دادند که یا با ماهستید یا با اسلام گرا ها.

افغانستان پشت سر هم بمب باران می شد بمباران هایی که هیچ عهد و پیمانی را رعایت نمی کرد. جای تعجب هم نداشت چونکه کسی که مطمئن شود به علت عملش کیفر نمی شود بی ادب می شود. حکومت طالبان سقوط کرد و مجاهدان زندیگیشان تغییر کرد عده ای کشته شده اند، عده ای اسیر و عده ای هم آواره شده اند. ومنافقان نیز در رسانه های گروهی فریاد می زدند:که دین آنان را مغرور کرده است و اینطور تصور می کردند که دین دیگر مجالی نخواهد داشت مگر با اجازه امریکا.

شیرینی پیروزی کفار را مغرور کرده بود به همین خاطر بعد از افغانستان به عراق حمله کردند و این غرور باعث شد که نسبت به خدا یاغی شوند. و با قانون و توافق نامه های بین المللی زندان گوانتانامو(در کوبا) را احداث کردند زندان ابو غریب و چندین زندان مخفی دیگر که در آنها انواع اعمال غیر انسانی ضد حقوق بشری(اگر غیر خود را بشر بنامند) را در آن انجام می دادند از مسلمانان پر کردند. اهانت به قران و ناسزا گویی به پیامبره را شروع کردند و اینها  غیر از تحقیر و شکنجه های آنان است.

و بعد از دست درازی هایشان فیلم هایی در توهین به پیامبره که عالم به فدای او باد، ساختندکه این هم نشان از شکستشان است. به محبوبترین شخصیت مسلمانان و یکی از دو بخش شهادتین توهین کردند.

ما نمی دانیم که آمریکا تا چه اندازه می خواهد که ظلم را در حق مسلمانان ادامه دهد و نمی دانیم که کی می خواهد دست از ظلم  وستم بردارد. اما با وجود این همه ظلم و ستم و توهین می گویم که آمریکا را سرزنش نکنیم و علت این کارها بیش از آنچه که حق آمریکاست را به گردنش نندازیم.آمریکا را سرزنش نکنیم بلکه خودمان را سرزنش کنیم این ما هستیم که به خود ستم کرده ایم هر کس خار بکارد درد ورنج را درو می کند.

کاربران گرامی ادامه مقاله را می توانید در قالب ورد یا پی دی اف در همین صفحه (بالای صفحه) دانلود و مطالعه نمائید

 

HEADER  

 
# علی پنجشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۵
سلام علیکم ورحمه الله
ایا الان در شهر منهتن امریکا و در جایی ان دو برج دوقلو که تخریب شدند مسجدی بنا شده است ؟؟؟
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# مدیریت جمعه, ۲۵ تیر ۱۳۹۵
علیک السلام و رحمه الله

بنده اطلاعی ندارم
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH