gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان حضور هزاران شبه نظامی مزدور در حلب و اظهارت مضحک کاخ سفید
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: روزنامه گاردین در گزارشی اعلام کرد که نزدیک به پنج هزار شبه نظامی عراقی، افغان، حزب اللات لبنان و همچنین نیروهای رژیم بعثی اسد، به منظور حمله گسترده به حلب، در اطراف این شهر حضور دارند این نیروها از حمایت هوایی روسیه نیز برخوردارند.

این خبر در حالیست که مجاهدان سوری در حلب، تاکنون مقاومتی مثال زدنی در برابر حملات هوایی و زمینی رژیم بشار و حامیانشان کرده است  به گفته گاردین، نیروهای حامی رژیم مناطق احیاء السکری، شیخ سعید و العامریه را هدف خود قرار داده اند.

از سویی دیگر گزارش شده است جان کری وزیر خارجه آمریکا طی نشستی با شماری از فعالان سوری می گوید که ایالات متحده آمریکا مایل نیست وارد جنگی در سوریه شود و واشنگتن برخلاف روسیه قوانین بین المللی را محترم می شمارد!!

حال باید از جان کری پرسید که چرا در عراق، لیبی یا افغانستان قوانین بین المللی  را محترم نشماردید؟ چرا هواپیماهای بی سرنشین شما در پاکستان، یمن و سومالی آسمان این کشورها را نقض و مردم را هدف حملات خود قرار می دهند؟ چرا در حمایت از نیروهای ملحد پ.ی.د در شمال حلب جنگنده های خود را به پرواز درآوردید و نیروی زمینی به این مناطق اعزام و شروع به ساخت پایگاه هوایی کرده اید؟ و هزاران چرای دیگر که همگی گویای اشغالگری و متجاوز بودن شما و دلایلی بر نقض قوانین بین المللی از سوی آنگلوساکسون های آمریکایی است، آمریکایی که سرشت و قاموس آنان بر اساس تجاوز و اشغال سرزمین بومیان سرخ پوست و بنای تمدن آنها بر استخوان های مردمان محلی این قاره بوده است اما حال که پشت پرده با روسیه و ایران بر نسل کشی و ژینوساید مردم سوریه توافق کرده اید بی شرمانه از قوانین بین الملل  سخن می سرایید!!

 

HEADER  

 
# احسان پنجشنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۵
سلام خوشحالیم از این که این سایت دوباره راه اندازی شده است
بحمدالله،،،

نکته ای که باید بدان توجه داشت این است که آمریکا مخالف نظام بشار اسد نیست و از پشت پرده با ایران و روسیه همکاری دارد چون میداند که با وجود بشار اسد،،،، اسرائیل همیشه امن خواهد بود...

در واقع شعار خامنه ای مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی دروغی بیش نیست و ایران هیچ وقت اسراییل را دشمن اصلی خود نمیداند بلکه در صدد یک خلافت شیعی رافضی و سلطه بر منطقه خلیج فارس است،،، پس جنگ ایران جنگ قدرت است نفوذ در منطقه...

این هارت و پورت رژیم رو نباید بدان توجه نمود چون همه این شعار ها ی مرگ بر آمریکا و اسرائیل دروغ و ریا کاری هست...

آمریکا و رژیم آخوندی دو روی یک سکه هستند

ملت ایران عزیز فریب نخورید

البته قطعا پیروزی با مجاهدان خواهد بود کمی زمان میبرد و نیاز به وحدت بیشتری هست

به امید پیروزی بر کفار و روافض

ان شاالله
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH