gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان بزدلی پادشاه عربستان
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: چندی قبل به دلیل حمله موشکی ناشناس به تجمع شورشیان حوثی و طرفداران عبدالله صالح (دیکتاتور سابق یمن) که در اتحاد با حوثی ها علیه مردم یمن می جنگند، حدود 140 نفر کشته و تعدادی دیگر هم زخمی شدند، برخی از کشته شدگان از مقامات ارشد گروهک حوثی و عبدالله صالح بودند.

پس از آن، بسیاری از رسانه ها به ویژه حوثی ها ائتلاف عربی به رهبری عربستان را عامل این حمله معرفی کردند که عربستان نیز آن را تکذیب کرد برخی منابع نیز درگیری های داخلی و تصفیه حساب های درون سازمانی را دلیل اصلی این ماجرا دانستند.

حال پادشاه عربستان به دلیل فشارهای رسانه ای، دستور تسهیل انتقال زخمی ها به بیمارستان صنعاء را صادر و هزینه های آن را تقبل کرده است این در حالی است که عربستان بارها در رسانه های خود اعلام کرده که برای مبارزه با کودتاچیان (حوثی ها و عناصر وفادار به عبدالله صالح) وارد این نبرد شده است!! اما اینک با فشارهای رسانه ای، این هدف خود را از یاد برده و دستور مداوای دشمنان خود را صادر می کند!!

این در حالی است که چندین بار جنگنده های ائتلاف با همکاری هواپیماهای آمریکایی بدون هیچ ترس و واهمه ای به مقرهای مجاهدان انصارالشریعه (شاخه القاعده) یورش برده و باعث شهادت و جراحت صدها تن از مجاهدان شده اند.

پادشاه عربستان هنوز نمی داند که با این خوش رقصی ها، روافض از وی راضی نخواهند شد و هدف آنان احیای امپراطوری رفض در قلب خاورمیانه و تسخیر سرزمین حجاز است!

 

HEADER  

 
# omid شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۵
این طاغوت سعودی همنطور که برای صلیب پرستان نوکری میکنه برای خمس بگیرها و تاجران صیغه هم خوش رقصی میکنه عجب مفلس و ذلیله .
ذلیل ترو احمق تر از اون هم کسیه که به اون طاغوت میگه ولی امر .
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH