gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان موصل در آستانه جنایت جنگی
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: نیروهای پیشمرگه کردستان واقع در منطقه "خازر" واقع در شرق موصل حملات سنگینی را با انواع اسلحه  به شمال و شمال شرق شهر "غرد" در حومه موصل آغاز کردند.

در همین زمان نیروهای رافضی حشد شعبی عراقی برای پشتیبانی از پیشمرگه ها وارد منطقه "خازر" در شرق شهر موصل شده اند یک منبع آگاه درنظامیان پیشمرگه اعلام کرد این حملات با هماهنگی  ائتلاف بین المللی(ناتو) و نیروهای ارتش فرقه ای عراق برای تسخیر شهرهای اطراف موصل آغاز شده است.

"عتو زیباری" جانشین فرمانده کل نیروهای پیشمرگه اعلام کرد که نیروهای کرد با هماهنگی کامل و به صورت یک ارتش با نیروهای عراقی در جنگ با داعش مشارکت دارند.

اگر چه تمامی این نیروها با شعار جنگ با داعش گرد هم آمده اند اما تجربه رمادی، فلوجه و دیگر مناطق نشان از یک واقعیت تلخ دارد و آن اینکه قربانیان اصلی این لشکرکشی ها تنها اهل سنت بی دفاع هستند، کسانی که قبلا توسط داعش خلع سلاح شده اند و منتظرند تا دشمن تا به دندان مسلح فرقه گرا به بهانه داعش آنان را ذبح کند.

داعش هم نشان داده در برابر فشار نظامی یارای مقابله ندارد، مثل همیشه شهر را تحویل داده و فرار خواهد کرد و ما از هم اکنون هشدار می دهیم که موصل، یکی از بزرگ ترین شهرهای اهل سنت عراق در آستانه جنایت جنگی قرار دارد.

 

HEADER  

 
# omid يكشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۵
پیشمرگه و روافض همراه یهودو نصاراو مرتدین جز پست ترین موجودات روی زمینن .
حالا باید از طاغوت اخوان اردوغان پرسید چرا در جهت منافع صلیبی های پست و یهودهای رذل و بر ضد منافع مسلنانان اون پیشمرگ های مرتد رو آموزش میده تازه به آموزش راضی نشده و میگه باید در عملیات اشغال موصل یا بهتر بگم عملیات کشتار اهل سنت در موصل شکرت داشته باشم اخه کدوم مصلحت اینو توجیه میکنه ?? کسانی که منتظرن که این طاغوت اخوان براشون حکومت اسلامی تشکیل بده واقعا چی فکر کردن که یک کسیکه برای راضی کردن اربابان صلیبیش هم فرودگاه در اختیارشون میزاره هم نیرو میفرسته و هم کسانی که امریکا به دلیل نوکریشون ازشون راضیه رو اموزش میده واقعا فکر کردن این میتونه حکومت اسلامی تشکیل بده .(شیخ ایمن حرف خوبی میزنه انسانی که خودش چیزیو نداره نمیتونه اونو به دیگران بده)اردوغان خودش به فتوای ابو قتادة کافره حلا چطور یک شخص کافر محارب حکومت اسلامی تشکیل بده ???
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH