gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان داعش زندانیان خود را در موصل اعدام کرد
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: تنظیم دوله (داعش) در چند روز گذشته تعدادی از زندانیانش را که تابعیت سوری و عراقی داشتند را در موصل اعدام کرد این اعدامها به منظور خالی کردن زندانها به خاطر درگیریهایی که در این شهر در جریان می باشد انجام شده است.

منابع میدانی گزارش دادند که تنظیم دوله تعداد 25 نفر را که به مدت دو سال در زندان بودند را اعدام کرده است در بین اعدام شدگان 6 نفر از شهروندان سوریه بودند که قبل از آن به مدت 4 ماه در زندان رقه بوده اند.

دو سال قبل حادثه مشابهی در شهر حلب توسط دوله انجام شد طوری که تعدادی از زندانیان را به اتهام همکاری با ارتش آزاد در زندان "قاضی عسگر" حلب اعدام کرده بود دوله صدها نفر از زندانیان را به اتهام همکاری با ارتش آزاد و دیگر فصایل به زندانهای عراق منتقل کرده است.

 

HEADER  

 
# مــحــمــد چهارشنبه, ۰۵ آبان ۱۳۹۵
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله وحده والصلاة والسلام علی من لا نبی بعده...
در چند روز اخیر فایلی صوتی از ماموستا کریکار راجع به گروه داعش درفضای اینترنت پخش شده که گویا ایشان تأییدشان کرده و بقیه گروه ها را دعوت به بیعت با ایشان کرده و وورود به آنان را واجب می داند.
لذا بر خود لازم می دانیم به عنوان تبیان حق وبرای چندمین بار و به نمایندگی از جمعی از ماموستایان وطلاب اهل سنت مناطق کُرد نشین موضع وموقف خودمان را در برابر داعش وسخنان ماموستا اعلان کنیم تا گناه سکوت در مقابل منکر نصیبمان نشود وتا (لِيَهْلِكَ مَنْ هَلَكَ عَنْ بَيِّنَةٍ وَيَحْيَى مَنْ حَيَّ عَنْ بَيِّنَةٍ).
قبل از هر چیزی باید بگوئیم که داعش وطرفدارانش از هیچ حربه ووسیله ای نامشروع برای پیشبرد اهداف خود دریغ نمی ورزند و با این تصرفات ورویکردها گوی سبقت را از خوارج اوایل یعنی همان اتباع ابن ملجم مرادی قاتل امام علی گرفته اند.
اهل دروغ وتزویر وبهتان وافترا هستند وظاهرا سخنان کامل ماموستا را در مورد خودشان نقل نکرده اند و از آن سوء استفاده کرده وبه نفع تبلیغاتی خود از آن بهره جسته اند .
این سخنان ماموستا را در مورد خودشان نقل نکرده اند که در کانال رسمی ایشان آمده:
Reply | Reply with quote | Quote
 
 
# محمد شنبه, ۰۸ آبان ۱۳۹۵
تنظیم دوله که اکنون ابوبکر بغدادی عهده‌دار آن است ، صددرصد نماینده جریانی است که غیر از خود کس دیگری را نمی بیند و تنها به منهج خود اعتقاد دارد).
Reply | Reply with quote | Quote
 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH