gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار مجاهدین ای اهالی حلب!!
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - مجاهدین

تمکین: ای اهالی حلب سوگند به ذاتی که جانمان در دست اوست تاریخ از شما خواهد نوشت، خواهد نوشت که شما نماد عزت،کرامت و افتخار در این جنگ و جهاد بودید.

ای مردم حلب، سپاه کفار شما را محاصره و مانع رسیدن غذا، دارو و شیر برای خود و کودکانتان شدند اما این حقد و کینه ی آنان، سیرابشان نکرد. با بمب و موشک به شما مردم محاصره شده و گرسنه هجوم آورده و به قتل و کشتار شما و تخریب خانه هایتان پرداختند، اما ایمان و استقامت جانانه ی شما این کافران خونریز را دیوانه کرد، به بمبهای آتش زا و سنگرشکن روی آوردند اما وقتی ایمان و صبر شما را دیدند به اینها هم، اکتفا نکرده! سلاح شیمیایی، بمب های سمی و هرآنچه در توان داشتند را به میدان آوردند تا بلکه ایمان شما را بگیرند. ولی باز هم این استقامت، پایداری و ایمان شما بود که این کافران را نا امید کرد.

کفار و مشرکان عالم با تمام توان و تجهیزاتشان، بر شما یورش آوردند تا بلکه بتوانند عزم راسخ شما را خم کنند اما اراده ی پولادین شما که با قرآن و سنت آبدیده شده فرو نریخت و تکان نخورد.

ای اهل ما در حلب، می دانیم که جنون دشمن در قبال شما به اوج رسیده وقتی صحنه های کودکان پرپر شده، زنان و مردان سالخوره که در خون خود غلتیده اند و جوانان خفته در خون را می بینیم قلبهایمان تکه تکه می گردد، ننگ و شرم بر کسانی که شما را تنها گذاشتند.

ای اهلمان در حلب، بدانید با تمام وجود با شما هستیم، با جان و سلاح و دعاهایمان، پس بر الله توکل کنید، و بدانید تاریخ خواهد نوشت، و خواهد نوشت که شما در اوج تنهایی نماد عزت و کرامت بوده و هستید.

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH