gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان صدها نوجوان فلسطینی در بند صهیونیست ها
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: انجمن امور اسرا و بازداشت شدگان فلسطین با انتشار بیانیه ای به مناسبت 20 نوامبر "روز جهانی کودک" اعلام کرد تعداد 350 نوجوان فلسطینی از جمله 12 دختر در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می برند.

در این بیانیه آمده است: از آغاز انتفاضه سوم فلسطین در اکتبر 2015 تا کنون بیش از 2 هزار نوجوان فلسطینی توسط نیروهای امنیتی اسرائیل بازداشت و پس از مدتی آزاد شده‌اند.

این انجمن در بیانیه خود با اشاره به موارد نقض حقوق نوجوانان فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل همچون هدف قرار دادن عمدی نوجوانان با گلوله‌های واقعی، بازداشت و بدون آب و غذا نگهداشتن آن‌ها در بازداشتگاه‌ها، اعمال خشونت و اعتراف گيری از آنها با زور، تاکید کرد: تمامی این اعمال جرم محسوب می شوند.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است: دادگاه های اسرائیل برخی از نوجوانان را به حبس ابد و برخی را هم به تحمل حبس بیش از 10 سال محکوم کرده است.

انجمن امور اسرای فلسطین در پایان بیانیه خود، خواستار حمایت از کودکان فلسطینی از سوی نهاد های حقوقی جهانی از جمله صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) شد.

اما این انجمن فراموش کرد که روزانه صدها کودک در سوریه کشته و زخمی می شوند و یونیسف لب تر نمی کند، حال چگونه این نهاد خواهد توانست از مجاری حقوقی که تماماً زیر دست لابی های یهودی است عبور و رژیم صهیونیستی را مجبور به کار ناخواسته نماید؟!

آیا وقت آن نرسیده که از التماس کردن به نهادهای اسلام ستیز سازمان ملل دست برداریم و خود برای نجات موجودیت خود گامی اساسی برداریم؟!

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH