gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان آیا آمریکا در مسیر فروپاشی است؟!
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: جنبش فعالین “Yes California” “بلی کالیفرنیا” در نظر دارند که سفارت خانه هایی مستقل در دیگر کشورها بازگشایی کنند.

در پی اوج گیری اعتراضات خیابانی نسبت به پیروزی دونالد ترامپ این بار مردم ایالت کالیفورنیا خواستار جدایی از آمریکا شدند.

مجله Business Insider مینویسد: طرفداران این جنبش که خواستار جدائی کالیفرنیا از آمریکا می باشند، قصد دارند در برخی کشورها از جمله روسیه سفارت ایالت خود را افتتاح کنند.

اکنون طرفداران این جنبش فعالانه این نظریه را بررسی نموده و نشست هایی را در این خصوص برگزار می کنند به گفته "لویس مارینل" رهبر این جنبش، سفارت های کالیفرنیا در خارج میتواند به ایجاد مسیر استقلال کالیفرنیا کمک نماید.

بعد از جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا، قدرت این اتحادیه رو به افول نهاد و در پی آن طرفداران استقلال اسکاتلند هم برای بار دوم تلاش هایی را برای جدایی از پادشاهی بریتانیا مطرح و برخی کشورهای اروپایی نیز با شکسته شدن این تابو در فکر خروج از این اتحادیه هستند.

حال باید منتظر شد و دید که آیا این حوادث مشابه در آمریکا نیز تکرار می شود یا اینکه سیاستمداران مکار آمریکایی خواهند توانست  این جنبش را مهار کنند؟ چیزی که واضح است این است که حتی اگر نیرنگ دجالان کاخ سفید مؤثر واقع شود از این پس دیگر نباید آمریکا را ایالات متحده نامید!!

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH