gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار اخبار ايران چه کسی صادق لاریجانی را محاکمه خواهد کرد؟!
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - ایران

تمکین: دو روز پس از طرح سؤال محمود صادقی، نماینده تهران، از وزیر اقتصاد درباره حساب‌های شخصی رییس قوه قضاییه، احمد مازنی، یکی دیگر از نمایندگان تهران از وزیر دادگستری خواسته است تا درباره مبنای قانونی حساب‌های سپرده شخصی در قوه قضاییه توضیح دهد.

چندی پیش برخی رسانه ها  از وجود ۶۳ حساب شخصی به نام صادق آملی لاریجانی خبر دادند که تنها سود بانکی تعلق‌گرفته به این حساب‌ها سالانه ۲۵۰ میلیارد تومان است و اما اصل این مبلغ نیز بیش از 1000 میلیارد تومان بوده است.

وبسایت «آمد نیوز» در گزارشی نوشت که حسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران گزارش وجود چنین حساب‌هایی به نام شخص رییس قوه قضاییه را به علی خامنه‌ای، ارائه کرده که این مسئله «خشم خامنه‌ای» را در پی داشته است.

به دنبال رسانه ای شدن وجود حساب های شخصی هزار میلیاردی به نام صادق لاریجانی، وی با سخنانی برآشفته در پی فرافکنی و دور کردن این اتهامات برآمد و با حمله به سوال کنندگان، سخنان آنان را اتهام نامید و بدون ارائه دلیل فقط به واکنش رسانه ای با چاشنی تهدید و ارعاب بسنده کرد.

صادق لاریجانی خود سردژخیم و قاضی القضات رژیم ولایت فقیه می باشد حال باید از سیستم دزد پرور ولایت فقیه سوال کرد که چه کسی توان و قدرت محاکمه این شخص را دارد؟ آن هم کسی که از حمایت قاطع خامنه ای برخوردار است و حتی از ارائه چنین موضوعی از سوی حسن روحانی خشمگین شده است!!

لازم به ذکر است که برادران لاریجانی همگی اتهاماتی از قبیل زمین خواری، اختلاس، دست اندازی به اراضی ملی و ... در پرونده دارند که به دلیل جایگاه سیاسی آنها تا کنون مسکوت مانده است.

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH