gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان روز گذشته در حلب چه گذشت؟
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: بالگردهای نظام بشار باز هم مناطق مختلف محاصره شده شهر حلب را توسط بشکه های انفجاری حاوی گازهای سمی بمباران کردند.

منابع میدانی و خبری از حلب گزارش دادند در حمله این بالگردها به مناطق "ارض الحمراء و الجزماتی" 13 نفر از شهروندان با حالت خفگی شدید و مسمویت به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

همچنین منابع خبری گزارش دادند: در حملات بی وقفه سلاحهای توپخانه ای و هوایی، 11 نفر از شهروندان در مناطق "مساکن هنانو، القاطرجی و الشیخ سعید" به شهادت رسیده و ده ها نفر دیگر زخمی شدند.

در همین زمینه فرماندهی نیروهای دفاع مدنی در شهر حلب گزارش داد: احتمال توقف بقیه مکانیسم های دفاعی این مراکز به دلیل عدم سوخت در داخل شهر و همچنین حملات بی وقفه از طرف هواپیماها و سلاحهای سنگین وجود دارد.

این فرمانده از تمام سازمانهای بین المللی و بشر دوستانه خواست برای کمک به مردم محاصره شده حلب و دیگر شهرها اقدامات لازم را اتخاذ نمایند.

حلب حدود سه ماه است که در محاصره شبه نظامیان بشار و نیروهای رافضی وابسته به ایران قرار دارد که با بمبارانهای گسترده و بی وقفه از رساندن هرگونه مواد غذایی و دارویی به داخل شهر جلو گیری کرده اند.

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH