gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار جهان شعله های آتش صهیونیست ها را دربرگرفته است
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: با گسترش آتش سوزی‌ در حیفا، سومین شهر بزرگ صهیونیست ها در فلسطین اشغالی ، بنیامین نتانیاهو حالت اضطراری اعلام کرده و به بیش از ۸۰ هزار نفر در ۱۳ محله شهر دستور داده است که خانه‌های خود را ترک کنند.

آتش سوزی حیفا سه روز پیش در ناحیه پل پاز، واقع در شمال شرقی حیفا، و در پی یک خشکسالی دو ماهه آغاز شد.شهردار حیفا، می‌گوید حریق احتمالا بعد از آن آغاز شد که فردی در یک محل پر از نفت و مواد آتش زا سیگار روشن انداخته است اما علت اصلی حادثه هنوز معلوم نیست.

شعله‌های آتش به خاطر خشکی هوا و وزش باد شدید به سرعت به چندین محله سرایت کرده و خودرو‌ها و منازل زیادی را سوزانده است.مقامات رژیم صهیونیستی می‌گویند حدود ۱۳۰ نفر زخمی شده‌اند، مهدکودک‌ها، مدرسه‌ها، دانشگاه‌ها و یک خانه سالمندان در این شهر تخلیه شده‌اند.

صد‌ها نیروی ذخیره ارتش برای کمک به ماموران آتش نشانی و پلیس به خدمت فراخوانده شده‌اند ترکیه، روسیه و یونان برای صهیونیست ها امدادگر اعزام کرده‌اند و قرار است آمریکا نیز برای کمک به مهار حریق، هواپیمای آتش نشان به اسرائیل بفرستد.

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH