gototopgototop
آگهی
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

اخبار - جهان

تمکین: «اجازه بدهید بی‌پرده صحبت کنم، شرق حلب در محاصره رژیم سوریه است. در طول تقریبا چهار ماه هیچ کمکی از طرف سازمان ملل وارد آنجا نشده. غذا آنقدر کمیاب است که بیشتر مردم فقط با یک وعده برنج در طول زنده می‌مانند و آن چیزی هم که در فروشگاه‌ها مانده به طور سرسام‌آوری گران است. با این حال مردم عادی توسط نیروهای سوریه و روسیه بمباران می‌شوند. اگر از این هم جان سالم به در ببرند، فردا از گرسنگی خواهند مرد.

 
اخبار - جهان

تمکین: طى ١٠ روز گذشته تنها در شهر حلب، در پى حملات جنگنده های روسيه و رژيم بشار ٥٠٨ غيرنظامى شهید و ١٨٧١ تن ديگر مجروح شدند.اين آمار رسمى و ثبت شده توسط فعالان و مراكز درمانى داخل شهر است و آمار واقعى كه شامل افراد مدفون شده در زير آوار نيز مى باشد، بيش از اين است.

 
اخبار - جهان

تمکین: با گسترش آتش سوزی‌ در حیفا، سومین شهر بزرگ صهیونیست ها در فلسطین اشغالی ، بنیامین نتانیاهو حالت اضطراری اعلام کرده و به بیش از ۸۰ هزار نفر در ۱۳ محله شهر دستور داده است که خانه‌های خود را ترک کنند.

 
اخبار - جهان

تمکین: ژنرال "ولدوسر" فرمانده نیروهای نظامی آمریکایی در سومالی اعلام کرد: برای اولین بار در این کشور با مجاهدان "شباب المجاهدین " در گیر شده اند.

 
اخبار - جهان

تمکین: به دنبال کشته شدن سه سرباز ترکیه در آنچه که ارتش حمله احتمالی هوایی رژیم بشار توصیف کرد، ترکیه گفت که دست به اقدام تلافی جویانه می زند.

 
اخبار - جهان

تمکین: خبرگزاری  CNN گزارش داد که تأمین امنیت دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا برای مقامات نیویورک روزانه یک میلیون دلار خرج دارد.

 
اخبار - جهان

تمکین: روزنامه السفیر وابسته به حزب اللات لبنان  نوشت 18خلبان جدید مصری کار خود را در ماه جاری (نوامبر) در فرودگاه حماه شروع کرده اند .

 
اخبار - جهان

تمکین: منابع خبری از آتش سوزی بزرگ در یک پایگاه نظامی صهیونیست ها به نام "یائیر نافیه" در داخل خاک فلسطین اشغالی خبر دادند به گفته این منابع آتش سوزی به حدی وسیع است که "نتانیاهو" نخست وزیر اسرائیل برای خاموش کردن آتش از کشورهای همسایه خود "ترکیه، یونان، قبرس، ایتالیا"  تقاضای کمک کرده است.

 
اخبار - جهان

تمکین: شبه‌نظامیان حوثی در دو روز گذشته، با حمله به ده‌ها منزل در صنعا و در دو استان إب و الحدیده، شماری از مخالفان خود را ربودند.

 
اخبار - جهان

تمکین: بالگردهای نظام بشار باز هم مناطق مختلف محاصره شده شهر حلب را توسط بشکه های انفجاری حاوی گازهای سمی بمباران کردند.