gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

جهان

تمکین: شبه‌نظامیان حوثی در دو روز گذشته، با حمله به ده‌ها منزل در صنعا و در دو استان إب و الحدیده، شماری از مخالفان خود را ربودند.

 
مجاهدین

تمکین: منابع میدانی گزارش دادند که در معارک روز گذشته در مناطق مختلف سوریه 85 شبه نظامی وابسته به بشار که 1 سرتیپ و تعداد زیادی از افسران رد بالای نظام در میان آنها مشاهده می شوند به هلاکت رسیدند.

 
جهان

تمکین: بالگردهای نظام بشار باز هم مناطق مختلف محاصره شده شهر حلب را توسط بشکه های انفجاری حاوی گازهای سمی بمباران کردند.

 
ایران

تمکین: دو روز پس از طرح سؤال محمود صادقی، نماینده تهران، از وزیر اقتصاد درباره حساب‌های شخصی رییس قوه قضاییه، احمد مازنی، یکی دیگر از نمایندگان تهران از وزیر دادگستری خواسته است تا درباره مبنای قانونی حساب‌های سپرده شخصی در قوه قضاییه توضیح دهد.

 
مجاهدین

تمکین: "فاروق القحطانی" یکی از فرماندهان جماعت القاعده طی حمله هوایی هواپیماهای تحالف آمریکایی در ولایت کونر افغانستان به شهادت رسید.

 
ایران

تمکین: بگزارش عدالت نیوز؛ پس از آنکه مولانا محمد حسین گرگیج امام جمعه آزاد شهر در استان گلستان به تصاویر رسانه های وابسته به حاکمیت که با انتشار عکسهایی مدعی شرکت اهلسنت در راهپیمایی اربعین شده بودند واکنش نشان داده بود روز دوشنبه 1 آذر آخوند مصباح یزدی یکی از چهره های تندرو در حاکمیت با انتشار پیامی در رجانیوز با سر تیتر عجیب " لطفا بر اهلسنت رحم کنید!" بر امام جمعه اهلسنت آزاد شهر تاخت.

 
جهان

تمکین: دادگاه عالی نروژ به رأی دادگاه اول در خصوص تحویل دادن جناب ماموستا کریکار به ایتالیا راضی گردید و امروز (سوم آذرماه) این تصمیم اعلام شد.امروز صبح پلیس نروژ به خانه ماموستا کریکار یورش برده و به بهانه جلوگیری از فرار ماموستا ایشان را دستگیر کردند.این حکم دستگیری بر اساس نظر دستگاه امنیتی نروژ بوده است.

 
ایران

تمکین: خبرگزاری فارس وابسته به سپاه مدعی شد که نیروهای امنیتی موفق به انهدام یک گروه نظامی در شهرستان سراوان شده اند این در حالی است که هیچ اشاره ای به محل دقیق درگیری نکرده است و علاوه بر این در چند روز اخیر هیچ گونه درگیری درون شهرستان سراوان در شبکه های اجتماعی گزارش نشده است.

 
جهان

تمکین: یکی از اعضای کمیسیون امنیت پارلمان اداره محلی کردستان عراق گفت: دولت بغداد قصد دارد با حمایت از گروه تروریستی پ.ک.ک آنها را برای استفاده های خود تقویت نماید.

 
ایران

تمکین: عبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع تقلید ایرانی شیعه که از ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۸ رئیس دیوان عالی کشور، و عالی‌ترین مقام قضایی ایران بود در سن 91 سالگی به درک واصل شد.