gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

جهان

تمکین: کمیته امنیتی در مجلس استان الانبار عراق روز سه شنبه، فاش کرد شبه نظامیان حشد شیعی 250 خانواده آواره اهل سنت در شهر رمادی را اخراج کردند.

 
جهان

تمکین: گزارش های رسانه ها حاکی است که حکومت میانمار حملات وسیعی از زمین و هوا بر ضد مسلمانان در شهر مونگدو انجام داده است، بر اساس تصاویر ماهواره ای بیشتر از ۸۰۰ باب کلبه چوبی در ۵ پنج روستا بصورت کامل تخریب شده اند.

 
جهان

تمکین: خبرنگار الجزیره گزارش داد امروز چهارشنبه ( 3 آذر) در حمله بالگردهای رژیم بشار به مناطق شرق حلب با بمب های بشکه ای حاوی گازهای سمی دستکم 18 نفر از غیر نظامیان به شهادت رسیدند و تعداد زیادی هم با حالات خفگی شدید روانه درمانگاه های صحرایی شدند.

 
جهان

تمکین: جنگنده های روسیه با حمله به حومه شمالی حماه دست به جنایت زدند . به گفته منابع میدانی، طبق برآورد اولیه دستکم 10 نفر در این حمله به شهادت رسیدند. طبق این گزارش این حادثه در شهر "لطامنه" رخ داده و اکثر قربانیان کارگران ساختمانی بودند.

 
جهان

تمکین: شبه نظامیان ملحد YPG آمريكا را تهديد كردند، در صورتى كه تركيه به بمباران مواضع آنها ادامه دهد، دست از ادامه عمليات استان رقه در سوریه خواهند كشيد.

 
مجاهدین

تمکین: مبارزان سوری اعلام کردند طی پنج روز گذشته در نتیجه درگیریهای شدیدی که با نیروهای بشار در شهرک "میدعانی" واقع در غوطه شرقی دمشق به انجام رساندند، موفق شده اند تمام نقاطی را که رژیم بشار اشغال کرده بود پس گرفته و ده ها تن از نظامیان دشمن را به هلاکت برسانند و نیز 6 دستگاه تانگ زرهی و ماشین آلات دیگر را منهدم نمایند.

 
جهان

تمکین: آژانس هواشناسی ژاپن اعلام کرد پس از وقوع زمین لرزه ای با قدرت 7.3 ریشتر که ساعت 5:50 بامداد سه شنبه به وقت محلی رخ داده، احتمال وقوع سونامی در سواحل منطقه فوکوشیما وجود دارد. این زمین لرزه در 67 کیلومتری منطقه ایواکی در جزیره هونشو رخ داده است.

 
ایران

تمکین: بعد از لغو سخنرانی علی مطهری نماینده مجلس، توسط دادستان مشهد دامنه درگیری های لفظی باندهای مافیایی رژیم بالا گرفت.

 
جهان

تمکین: یک مقام سازمان ملل روز دوشنبه گفته است، شمار کسانی که در سوریه تحت محاصره قرار دارند نسبت به سال گذشته دو برابر شده و اکنون نزدیک به یک میلیون نفر در این کشور در محاصره قرار دارند.

 
جهان

تمکین: جنبش فعالین “Yes California” “بلی کالیفرنیا” در نظر دارند که سفارت خانه هایی مستقل در دیگر کشورها بازگشایی کنند.