gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

جهان

تمکین: برخی فعلان رسانه ای با شعار "حلب_تباد_بسکوت_العرب" (با سکوت اعراب حلب نابود شد) و با انتقاد شدید از انفعال کشورهای عربی، تلاشی رسانه ای برای رساندن صدای مظلومیت مردم حلب و محکومیت بمبارانهای بی امان هواپیماهای روسی_نصیری، به راه انداختند.

 
جهان

تمکین: "آشین ویراتو" راهب تندرو و تروریست میانمار که با دستور او بسیاری از مسلمانان میانمار به خاک و خون کشیده اند گفت:

 
جهان

تمکین: اختلافات شبه نظامیان تحت حمایت ایران با نیروهای رژیم بشار به دمشق و مناطق اطراف آن گسترش یافت، این اختلافات از چند روز گذشته شروع و منجر به درگیریهای مسلحانه و کشته و مجروح شدن چندین نفر از طرفین شده است.

 
جهان

تمکین: به گزارش خبرگزاری آناتولی، شبه‌نظامیان پ.ی.د شاخه سوری گروه تروریستی پ.ک.ک به دبیرستانی به نام «مناهل البر» واقع در قامشلی این کشور هجوم برده و پس از بیرون کردن 2000 دانش‌آموز از ساختمان این مدرسه، بر درهای این مرکز تحصیلی قفل زدند.

 
جهان

تمکین: خبرگزاری الجزیره اعلام کرد که در درگیری های شرق موصل 25 نفر از اعضای ارتش فرقه گرای عراقی به هلاکت رسیده اند.

 
ایران

تمکین: نهادهای حکومتی ایران با نصب تصاویر کشته شدگان سپاه قدس ، ارتش ودیگر تشکل های نظامی این کشور در مسیر کربلا - نجف، تایید کردند که سه هزار تن از نیروهای نظامی ایران تاکنون در سوریه وعراق به هلاکت رسیده اند.

 
مجاهدین

تمکین: سخنانی داغ و آتشین از شیخ مصلح العلیانی حفظه الله یکی از شیوخ جهادی سوریه با ترجمه و زیرنویس فارسی از سایت تمکین را از اینجا مشاهده نمایید

برای دانلود مستقیم اینجا کلید کنید

 
مجاهدین

تمکین: چرا ایران برای جنگ با اهل سنت به عراق و سوریه وارد شده است، دلیل این حجم گسترده ی قتل و کشتار اهل سنت و اصرار ایران برای نابودی اهل سنت منطقه چیست؟ آیا علت این استراتژی ایران به مسائل عقیدتی باز می گردد؟ در کتاب های مرجع شیعه در مورد اهل سنت چه ذکر شده است؟

 
مجاهدین

تمکین: ما شیرمردان میدان جهادیم، به دشمنان می تازیم و آنان را زیر پاهایمان قرار می دهیم  ما حلب را آزاد و شام را از لوث وجود کفار و روافض پاک خواهیم کرد به اذن الله تعالی

 
جهان

تمکین: انجمن امور اسرا و بازداشت شدگان فلسطین با انتشار بیانیه ای به مناسبت 20 نوامبر "روز جهانی کودک" اعلام کرد تعداد 350 نوجوان فلسطینی از جمله 12 دختر در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می برند.