gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

مجاهدین

تمکین: ای اهالی حلب سوگند به ذاتی که جانمان در دست اوست تاریخ از شما خواهد نوشت، خواهد نوشت که شما نماد عزت،کرامت و افتخار در این جنگ و جهاد بودید.

 
جهان

تمکین: رسانه های میدانی از حلب گزارش دادند که در مدت پنج روز بمباران بی امان و بی وقفه در این شهر حاصره شده، بیش از 289 نفر شهید شد و 950 تن دیگر هم زخمی شده اند بمباران ها حتی یک دقیقه هم قطع نمی شود.

 
جهان

تمکین: منابع خبری اعلام کردند در حملات هواپیماهای ائتلاف بین المللی به روستاهای "بعاص، حزیمة و العبارة" در حومه شمالی شهر رقه 9 نفر از مردم غیرنظامی از جمله دو زن و یک کودک شهید شدند.

 
مجاهدین

تمکین: دو جماعت مبارز "جیش الاسلام و فیلق الرحمن" در غوطه شرقی (حومه دمشق) در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که تمامی اختلافات خود را کنار گذاشته اند در این بیانیه ذکر شده که این دو جماعت در صورت کمبود تجهیزات و امکانات به همدیگر کمک نموده و تمام قدرت خود را برای مقابله با نظام جنایت کار بشار به کار خواهند گرفت.

 
ایران

تمکین: جرج صبرا معاون هیأت مذاکره‌کننده اپوزیسیون سوریه به تلویزیون الجزیره گفت:

 
جهان

تمکین: خبرگزاری رویترز روز گذشته 29 آبان 95 طی گزارشی به‌نقل از مسئولان محلی و نیز نماینده سازمان جهانی بهداشت در سوریه گفت پس از روزها بمباران سنگین در شرق حلب، هیچ‌یک از بیمارستانها و مراکز درمانی این منطقه فعال نیستند.

 
مجاهدین

تمکین: مجاهدان سوریه توانستند در عملیاتی تپه الکابوسیه در خان شیخ در غوطه غربی را فتح و تعداد زیادی از نیروهای رژیم بشار را به هلاکت برسانند، در این معرکه مقادیر زیادی سلاح و مهمات به غنیمت مجاهدان درآمد پیشروی ها همچنان ادامه دارد.

 
ایران

تمکین: از ابتدای پیدایش حاکمیت غاصبانه و نامشروع ولایت ‌فقیه در میهن اشغال شده بیش از 38سال می‌گذرد. در تمامی این سالها این رژیم برای تضمین بقاء حاکمیت ننگین خود دست به هر جنایتی زده و صدور تروریسم، بحران آفرینی و شعله‌ور کردن آتش جنگ در کشورهای منطقه، اصلی‌ترین اهرمی است که بقاء حکومت خود را بر آن سوار کرده است.

 
جهان

تمکین: ناپدید شدن ماهر اسد برادر خون ریز بشار،  گمانه زنی ها را در مورد هلاک شدن این شخص تقویت کرده است اگر چه برخی متابعه کنندگان اوضاع سوریه قائل به عزل او از پست و منصبش هستند.

 
جهان

تمکین: سازمان دفاع مدنی شهر حلب اعلام کرد از شب گذشته تا کنون حلب و مناطق اطراف آن  250 بار توسط جنگنده های روسی و 2000 بار توسط انواع موشک و سلاحهای توپخانه ای نظام سفاک بشار بمباران شده است.در این جنایات وحشیانه دستکم 30 نفر شهید و 150 نفر دیگر مجروح شدند که مانند همیشه بیشتر شهدا و زخمی ها را زنان و کودکان تشکیل می دهند.