gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

جهان

تمکین: «عبدالرزاق» یکی از رهبران ارشد حزب «لیگ عوامی» در بنگلادش خواستار حذف دین اسلام به عنوان دین رسمی از قانون اساسی این کشور شد. وی تا کید کرد که زمان آن رسیده تا اسلام دیگر به عنوان دین رسمی بنگلادش محسوب نشود، بنابراین باید از قانون اساسی این کشور حذف شود!!

 
جهان

تمکین: سه بیمارستان در حلب سوریه به دلیل بمباران جنگنده های روسی-نصیری کاملا تخریب و از ارائه خدمات رسانی به شهروندان باز ماندند.

 
مجاهدین

انقلابی کسی است که بر ضد ظلم و طغیان برمیخیزد و ممکن است هر دین و عقیده ایی داشته باشد چه مسلمان باشد چه یهودی و یا مجوسی و....همانند انقلابیون ویتنام ، کوبا و...

 
مجاهدین

تمکین: شیخ ابوالأفغان المصری تقبله الله یکی از فرماندهان جبهه فتح الشام که سال ها در افغانستان علیه کفر جهانی جهاد کرده بود در حمله هوایی تحالف آمریکایی به شهادت رسید.

 
جهان

تمکین: سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه گفت: «جنگنده‌های روسی ادلب و حمص را هدف حمله قرار می‌دهند تا نگذارند جنگجویان داعش که از موصل فرار می‌کنند به سوریه وارد شوند!!!!!»

 
جهان

تمکین: طی هفته گذشته تصاویری از رژه نیروهای حزب اللات لبنان در القصیر واقع در خاک سوریه منتشر شد که نفربرهای زرهی ساخت ایالات متحده مجهز به توپ های ضد هوایی را به نمایش می گذاشتند. تصاویر به سرعت طوفانی از گمانه زنی ها در مورد منشأ خودروها را به همراه آورد که چگونه این گروه توانسته به انبار مهمات ارتش لبنان که توسط امریکا مجهز شده، دستبرد بزند.

 
جهان

تمکین: رئیس یک قبیله اهل سنت در استان نینوا در عراق اعلام کرد شبه‌نظامیان رافضی طرفدار رژیم تهران در روستاهای اطراف شهر «تلعفر» در نزدیکی موصل دست به کشتار غیرنظامیان اهل سنت زده اند.

 
جهان

تمکین: فرماندهان حشد شعبی عراقی بر ورود شبه نظامیان خود به خاک سوریه برای دفاع از رژیم بشار و کشتار اهل سنت بعد از پایان جنگ موصل تأکید کردند.

 
جهان

تمکین: روزنامه شرق وابسته به سپاه، طی گزارشی در صفحه اول خود نوشت: "نخستين خبری كه بعد از اتمام مذاكرات با رئيس شورای فدراسيون روسيه، در تهران می‌رسد، به قصد روس‌ها برای بازگشت به پايگاه هوايی نوژه مربوط است".

 
جهان

تمکین: "دونالد ترامپ" در حالی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به پیروزی رسید که به نژاد پرستی و اسلام ستیزی مشهور است و مواضع تندی نسبت به مسلمانان دارد اما این تنها ترامپ نیست که اینگونه اعمال فاشیست گونه و ضد اسلامی دارد.