gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

جهان

تمکین: جنگنده های روسی بار دیگر امروز ( سه شنبه ) یک بیمارستان را در حومه غربی حلب بمباران کردند که درپی آن تعدادی از اعضای آن بیمارستان زخمی شدند.

 
جهان

تمکین: پلیس آلمان اعلام کرد که منازل و دفترهای متعلق به اعضا و مسئولان اجتماع اسلام‌گرای "دین حقیقی" مورد تفتیش قرار گرفته‌اند. این اجتماع در سال ۲۰۱۱ نسخه‌هایی از قرآن را به صورت رایگان به مردم اهدا کرده بود.

 
مجاهدین

تمکین: فصائل جهادی داخل شهر حلب محاصره از تشکیل یک جماعت واحد و تحت فرماندهی یک امیر واحد، خبر دادند.

 
ایران

تمکین: محمد صادقی نماینده مجلس در یک درگیری باندی، فساد مالی سرکردگان قوه قضاییه رژیم را برملا کرد و گفت: «روزهای اخیر اخبار و مطالبی درباره افتتاح حسابهای متعدد شخصی به‌نام رئیس محترم قوه قضاییه در فضای مجازی و حقیقی منتشر شده است».

 
جهان

تمکین: بعد از خسارات جانی و مادی سنگین حزب اللات لبنان در جنگ سوریه به ویژه در حلب، این حزب تصمیم گرفته که تعداد نیروها و تحهیزات زرهی خود را در سوریه به شدت افزایش دهد.

 
جهان

تمکین: ۱۱کشور خاورمیانه و شمال آفریقا روز دوشنبه ۱۴ نوامبر در نامه ای که در مجمع عمومی سازمان ملل توزیع شد، ایران را متهم کردند که باحمایت از تروریسم و مداخله مدوام در امور داخلی کشورهای عربی، باعث تنش و بی ثباتی در منطقه می شود.

 
جهان

تمکین: به گزارش رسانه‌های محلی میانمار، در حملات هوایی هلیکوپتر جنگی ارتش این کشور به مناطق روستایی در ایالت آراکان 28 نفر از مسلمانان روهینگیا کشته شدند.

 
جهان

تمکین: الجزیره گزارش داد در حمله موشکی جماعت دوله به نیروهای ارتش فرقه گرای عراقی در منطقه نمرود 7 نظامی به هلاکت رسیدند و دو تانک آنان هم منهدم شد.

 
جهان

تمکین: شورای اجرایی سازمان منع سلاحهای شیمیایی گزارشی در رابطه با محکومیت استفاده از این سلاحها در سوریه صادر کرد.

 
جهان

تمکین: در نتیجه حمله نظامیان بودائی میانمار به شهر "منگدو" واقع در استان آراکان تعداد زیادی از مسلمانان بی دفاع این منطقه از جمله ده ها تن از زنان و کودکان جان خود را از دست دادند.