gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

جهان

تمکین: "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با "دیمتری مدودف" نخست وزیر روسیه در مبارزه همه جانبه با مجاهدان سوریه اتفاق نظر کردند.

 
جهان

تمکین: برخی منابع خبری در زنده بودن عبدالعزیز بوتفلیقه دیکتاتور الجزائر اظهار شک و تردید کردند، گفته می شود که بوتفلیقه چندی قبل به دلیل بیماری مزمن به بیمارستانی در گرنوبل از شهرهای استان ایزر در ناحیه رُن-آلپ فرانسه منتقل شده است.

 
ایران

تمکین: به دنبال برگزاری ﭼﻬﺎﺭﻣﯿﻦ نشست ﻣﺠﻤﻊ ﻓﻘﻬﯽ اهل سنت استان های کردنشین از جمله استان های کردستان ، آذربایجان غربی وکرمانشاه ،اداره کل اطلاعات استانهای یادشده ، اقدام به احضار همه علما وفعالان مذهبی شرکت کننده در این مجمع کرده وآن هارا تهدید به برخورد قضایی کرده است .

 
جهان

تمکین: تصویر سمت راست پایین مرکز امدادرسانی در شهر اتارب واقع در حومه حلب بود که توسط بمباران های روسیه با خاک یکسان شد تصویر سمت چپ هم مسجد "الهدى" در منطقه خان شیخ در غوطه دمشق بود که توسط هواپیماهای روسی هدف قرار گرفت و نمازگزاران زیادی به شهادت رسیده و یا مجروح شدند.

 
مجاهدین

تمکین: مجاهدان سوریه اعلام کردند که موفق شده اند یک فروند بالگرد نظامی رژیم بشار در فرودگاه نظامی حماه را به وسیله موشک "گراد" هدف قرار داده  و منهدم نمایند.

 
جهان

تمکین: بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پیروزی دونالد ترامپ، میلیون ها نفر از مردم معترض و خشمگین آمریکا که بیشتر از قشر دانشجو و تحصیل کرده ی آمریکا هستند با تظاهرات خیابانی گسترده به نتیجه این انتخابات اعتراض و خواستار برکناری ترامپ شدند.

 
ایران

تمکین: جواد جهانی از افسران سپاه قدس و نیز پرسنل موسسه فرهنگی هنری خراسان و پاسدار محمدحسن قاسمی، از کادر پزشکی سپاه قدس که به سوریه اعزام شده بود مرداد ماه امسال به دست مجاهدان سوریه به هلاکت رسید و جسد وی امروز در شهرکرد دفن شد.

 
جهان

تمکین: سازمان به اصطلاح عفو بین الملل از جماعت های جهادی سوریه درخواست کرد که حملات خود به مواضع شبه نظامیان رژیم بشار در غرب حلب را پایان دهد!!

 
ایران

تمکین: رییس اداره راه و شهر سازی شهرستان سرباز (بلوچستان) با حمایت نیروی انتظامی به وسیله یک دستگاه لودر در محل اراضی که اهل سنت بلوچ در آن منازلی فقیرانه ساخته بودند حاضر شدند و اقدام به تخریب بناهای احداث شده کردند.

 
جهان

تمکین: محمد سرور بن زین العابدین در سال1938م در منطقه حوران سوریه چشم به جهان گشود ایشان پس از کشتار حماه در سال 1981م به حجاز رفت و در آنجا به امر تدریس پراخت او سپس به کویت رفت و از آنجا راهی بریتانا شد و در آنجا "المنتدی الاسلامی" را تاسیس نمود و مجله ی "السنه" را راه اندازی کرد، مجله ای که در بیشتر کشورهای عربی ممنوع النشر بود همچنین تاسیس مجله ی مشهور "البیان" از کارهای مهم وی بشمار است.

او در ایام جهاد افغانستان نقش بارزی در تشویق و ارسال جوانان به میادین جهاد داشت و اخیرا هم از جهاد سوریه پشتیبانی کرد شیخ محمد سرور زین العابدین رحمه الله به سبب تالیفات و تربیت شاگردانی چون شیخ سفر الحوالی و بشر بن فهد البشر و امثال آنان  شخصیتی تاثیر گذار در بیداری اسلامی معاصر به حساب می آمد.

ازمهمترین تالیفات وی می توان به کتابهای زیر اشاره نمود:

منهج الأنبياء في الدعوة إلى الله
حقيقة انتصار حزب الله
العلماء وأمانة الكلمة
وجاء دور المجوس
أزمة أخلاق
مأسات المخيمات الفلسطينية في لبنان

همانطور که در بالا اشاره شد محمد سرور زين العابدين ملقب به دکتر عبدالله محمد الغریب کتاب های مفید زیادی به رشته تحریر درآورد یکی از مهمترین کتاب های علمی و کاملاً مستند وی که در حقیقت برای رساله دکترای خود جمع آوری کرد "وجاء دور المجوس" بود.

دکتر عبدالله محمد الغریب رحمه الله در این کتاب،ریشه های تاریخی ظهور تشیع افراطی از پیش از اسلام تا دوران پیروزی انقلاب 1979.م (1357 هجری شمسی) ایران را به صورت کاملا مستند به تصویر می کشد.

وی عنوان می کند که برای تدوین این کتاب بیش از بیست سال وقت سپری نموده و به منظور یافتن مستندات غیر قابل رد به کتاب خانه ها و مراکز مطالعاتی بسیاری در کشورهای خاورمیانه رجوع نموده است.

این کتاب در سه باب تألیف شده که به لحاظ تاریخی گستره زمانی زیادی را در بر می گیرد از زمان قبل از اسلام تا بعد از انقلاب سال 57

در این کتاب می خوانید که چگونه روافض با مکر و نیرنگ های بسیار در کشورهای منطقه در صدد گسترش تفکرات خود و در نهایت برپایی امپراطوری مجوسی می باشند، همان امپراطوری که اسلام 1400 سال قبل آن را ریشه کن نمود.

دکتر در این کتاب به راز و رمزهای پیروزی انقلاب خمینی و همکاری های مخفی او با آمریکا و اسراییل اشاراتی می کند که کاملاً مستند می باشد.

سایت تمکین با افتخار اعلام می کند که با تلاش دست اندرکاران خود توانسته این کتاب ارزشمند را به زبان فارسی ترجمه و در اختیار کاربران خود قرار دهد این کتاب با عنوان "طاعون" هم اکنون در سایت تمکین موجود است و می توانید آن را دانلود نمایید.

لازم به ذکر است که این کتاب چند سال قبل توسط داعیان دلسوز در هرات افغانستان چاپ و در موسم حج در هزاران نسخه بین حاجیان توزیع شد. الحمدلله و المنه

این کتاب اگر چه به روز نیست و خلأ سی سال اخیر در آن نمایان است اما برای متابعه کنندگان سیاست های ایران به ویژه در منطقه چشم انداز بسیار روشنی را ترسیم و نقشه راه واضحی از خطوات خطرناک رژیم تهران ارائه می دهد و هشداری است به اهل سنت ایران و منطقه که در دام این نقشه های شیاطین رافضی قرار نگیرند.

این کتاب را دانلود کنید و به صورت گسترده برای دیگران هم ارسال نمایید تا شما هم در اجر این مبارزه با مجسویت قرن که امروزه در قالب تشیع افراطی قد علم کرده شریک شوید.