gototopgototop
آگهی
صفحه اصلی اخبار
کلام ناب

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و سلم می فرماید:

«اجر تمام اعمال زمانی که  صاحبش بمیرد، قطع می شود مگر مرابط در راه الله که عملش برایش زیاد می شود و رزقش تا روز قيامت به او داده می شود»

به روایت طبرانی

ایران

تمکین: دانشیار دانشگاه علوم پزشكی تهران شب چهارشنبه مورد سوءقصد قرار گرفت و كشته شد.

 
جهان

تمکین: هیئت رسانهای مصر ویدیویی را منتشر کرد که در آن نمازگزاران با با سلاحهای کالیبر بالا مورد هدف قرار گرفته و به خاک و خون کشیده میشوند این ویدیو که توسط رسانهها منتشر شد نشان میدهد نمازگزارانی که به صورت مسالمت آمیز در مقابل گارد ریاست جمهوری دست به تحصن زده بودند به خاک و خون کشیده میشوند.

 
جهان

تمکین: رسانه های خبری گزارش دادند که امروز صبح بر اثر انفجار مهیب در یک اتوبوس در شهر ولگوگراد روسیه حدود پانزده تن کشته و شمار زیادی نیز زخمی شدند.

 
جهان

تمکین: بعد از کشته شدن یک مرد سیاه پوست دیگر با اصالت آفریقایی در شلیک پلیس در سرزمینی که مدعی دفاع از آزادی و دموکراسی در جهان است، اکنون آمریکا شاهد تظاهرات های قومی شدیدی است که تمام ایالت های آن را فرا گرفته و این سوال را در ذهن تداعی می کند که آیا این حرکت ها سرچشمه "بهار سیاه" در آمریکا خواهند بود؟

 
ایران

تمکین: بر اساس یک تحقیق، ایرانی ها ۱۳ درصد از جمعیت مصرف کنندگان تریاک در جهان را تشکیل می دهند. بر این اساس روزانه ۷۰ نفر به جمع معتادان افزود می شود و ۸ نفر به علت مصرف مواد مخدر جان خود را از دست می دهند.

 
جهان

تمکین: روزنامه الشرق الاوسط گزارش دادند که حزب‌اللات لبنان مصطفی مغنیه، فرزند عماد مغنیه، را به عنوان فرمانده شاخه نظامی این سازمان انتخاب کرده است.